Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan helyes hozzáállni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan helyes hozzáállni a párod fiatalkorban elkövetett hibáihoz? Te folytatnád vele ezek után?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerem,rendes embernek látszik, nem tudom mit gondoljak róla.


Fiatalon,18évesen 5 évre börtönbe került súlyos testisértésért... A barátai egy bulizós éjszaka után, részegen heccelték,hogy csináljanak valami (szerintük) merész dolgot. Kitaláltàk,hogy ki kell rabolni valakit. A "barátom" megpróbálta kitèpni egy arra járó nő kezèből a táskàt, de a nő nem engedte el, belérúgott ès a szemébe nyúlt. A "barátom" edug a falhoz vágta, elvette a táskáját,aztán ellökte. De a nőnek csontrákja volt,amitől törékenyebb volt a gerince és 3 csigolyája eltört a falhozvágástól és az eséstől,a rák miatt nehezebben gyógyult, részlegesen lebénult és még azelőtt meghalt,hogy a "barátom" kiszabadult volna.


Bánja,tudatában van a tette súlyának,pszichológuahoz is járt miatta.De azt is bevallotta,hogy látta,hogy a nő a földön maradt,mégsem hívott segítséget,hanem elfutott a többiekkel. De azóta semmilyen rendőrségi ügye nem volt.


Igazából még nem tudom,hogy el tudnék-e ettől tekinteni és folytatni vele a kapcsolatot, én elítélek minden bűncselekményt,pláne ha bántanak valakit,lehet elfogult is vagyok.


Kíváncsi vagyok ki hogyan állna ehhez az esethez, mi a véleményetek.



2018. szept. 24. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
97%

Te nem vagy normális..


Ne haragudj, de a barátod egy elmebeteg. Nagyon nagy merészségre vall az utcán rabolni és bántalmazni férfi éltére egy nőt. Az ilyen embert én nem 5 évre, hanem 50 évre zárnám börtönbe.

2018. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnám.

Az ilyen nem ember a szememben.

2018. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen ember nem lenne a párom. Nem lehet mindent arra fogni, hogy fiatal volt. Ez nem valami kis botlás, hanem aljas szándékkal elkövetett bűncselekmény, aminek súlyos következményei lettek.
2018. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Vajon miért nem egy 140 kilós benga kancigányba kötött bele. Meg aztán az öt év böri is marhára jellemépítő. Kuka! De gondolom nagyon tetszik neked, álompasi a három négyzetméteres tetkójával a hátán...
2018. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
99%

Basszus, menekülj, szóba ne állj vele! Nem, nem azért írom, mert az emberek nem változnak, hanem saját bőrömön tapasztaltam, h ki képes mire. Volt régen, h egy férfi és a felesége nagyon megaláztak, a férfi még nekem is jött, mert a kutyájuk elkezdett ugatni, amikor az utcán a pici gyerekem megállt a házuk előtt, és a kicsi gyerekem szeme láttára jött nekem. Csak meglöködött... csak... Mondanom sem kell rendőrségi feljelentés lett, illetve a férjem is elbeszélgetett az úriemberrel. Eltelt egy kis idő, bennem még mindig bennem volt a düh, h miért tette/tették ezt velem. Tél volt, havat sepertem a járdán. Egyszer csak épp arra jött az a nő, aki rám uszította a férjét a kutya miatt. Akkor én ott csak azt éreztem, h vissza kell adnom, meg kell ütnöm ott a seprűvel...minden idegszálam a bosszúért kiáltott, az adrenalin a fejem tetejéig elborított. Már egész közel voltam, a nő tudta, h megakarom ütni, és legyökerezett a lába, éreztem, h tehetetlen. És......nem, nem tudtam megtenni. Akkor jöttem rá, h nem tudnék ártani más embernek, de főleg nem annak, aki ténylegesen nem bántott (a férjet kinyiffantottam volna, ez mondjuk biztos).

Érted?

Vkinek ez a vérében van. És ráadásul olyat bántott, aki nem ártott neki semmivel...

Már ütött, bántalmazott, meg fogja tenni máskor is.

Ne adj neki esélyt, kérlek. Ne légy te is áldozat.

2018. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Éltem ilyen elmebeteggel,hát tudnék mesélni,volt pár korház látogatásom,és az csak a jéghegy csucsa volt. Rendesnek látszott az elejen ő is... Három hónap,az semmi,még most menekülj.. Aki heccből összever egy nőt az téged is összefog ha épp rosszul főződ neki a levest,exem azért törte el a kezem mert rosszul szeltem fel a parizert.. Gondolkozz..
2018. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ez a férfi egy év felfüggesztettet kapott, aztán lehet, h le is ülte, mert ilyen alkoholista, agresszív állat volt. De, már nem is érdekel. Nyomorék, szerencsétlen.
2018. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beted anyukádat rabolta volna ki és ő kis idő után ebbe belehal ...... Akkor is feltennéd ezt a kérdést?
2018. szept. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnam vele. Benne van az agresszio, barmikor elojohet.
2018. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem nem lenne jó ötlet vele lenned

A fiatalsag nem mentseg, meg, hogy rávettém. Ok ráveszik, hogy lopja el. De utana miert minek belerugni, meg falhoz vagni. Ha egy kicsit erősebben probalja elvenni a táskát, akkor ugy is sikert volna kitépni a kezéből. Az agrosszívitásra utal. Nem tudhatod, hogy mikor jön ki belőle.

Persze valtozhatnam az emberek. De sajnos eleg rossz tapasztalataim vannak

2018. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!