Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked volt már ilyen kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked volt már ilyen kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Amiben nincs semmi.. úgy értem a párodban nem volt.

PL: Nem nevetett meg sosem,nem is viccelődik.Nem dicsér soha meg semmiért,amikor kicsíped magad nem mondja,hogy szép vagy.Soha nem láttam,még tőle,hogy tetszett volna neki bármi pl a kirakatban.Soha nem kapsz virágot,meglepetést.A szülinapi tortámat úgy kaptam meg hogy : mindjárt megyek a tortáért ,majd mikor jött azt mondta ott van a kamrába...Nincs ölelés,csók csak ha én kezdeményezek.Nincs beszélgetés (az a meghitt,amikor csak beszélünk valamiről)

A kérdésem az hogy milyen embernek nevezik az ilyen embereket,akik úgy mond nem csinálnak semmit a kapcsolatukban?

Neked volt már ilyen párod,ha igen mi lett a vége?

Még annyi,hogy nem foglalkozik semmivel itthon csak ha külön elmondom neki.Sokszor emelgeti a hangját,sokszor ok nélkül de nem hagyom magam neki olyankor engem nevez bolondnak és hülyének.Sokszor füllent és természetesnek veszi,hogy az az igazság miközben 5 percel ezelőtt történt és nem is úgy volt.


2018. szept. 28. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt hogy nevezik de menekülj egy ilyen embertől.
2018. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt. Ennél egyedül is jobb. Egy idegentől több szeretetet kapnál.

Szóval, ha nem tetszik, lépj. Ha meg ennek ellenére maradsz, akkor meg ne panaszkodj, ne szidjad.

2018. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még sok sok évvel ezelőtt, kamaszkorom végén, amikor nem volt hangyafasznyi önbecsülésem és nem tudtam, hogy ennél egyedül lenni is ezerszer jobb. Azóta viszont szereztem önismeretet, kihúztam a fejem a hátsómból és megjött az eszem, így többre becsülöm magam annál, hogy egy ilyen megalázó viszonyban maradjak lábtörlőként. Téged mi tart ebben a kapcsolatnak is alig nevezhető fostengerben?
2018. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

A helyedben lapátra tenném. Ma. Tényleg jobb inkább egyedül...

És boldog születésnapot, jó egészséget kívánok így utólag!

[link]

2018. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom,sajnos 5évig húztam vele,nagy h*ülyeség volt,mellette nárcisztikus volt és önmagát mindenkinél jobbnak tartotta,amint lehet lépj le,mert érzelmileg előbb utóbb kikészít. Most van egy csodálatos vőlegényem,akinek a legfontosabb vagyok és egy kislány a pocakomban,akit már most nagyon szeret.Mindent megtesz értünk. Nem érdemes egy sz*r kapcsolatban maradni.
2018. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt ilyen.
2018. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy unalmas, parancsolgatós ember. Emelgeti a hangját? Hazudozik, hogy rád kenjen dolgokat? Ok. Ha vicces lenne és kedves, szeretne, törődne veled, akkor is elgondolkodtató, de akkor azért kapnál valamit. Itt azt hiszem semmit nem kapsz. Tortád kint van a kamrában? Szimatold ki, keresd, mint a jó kutya, mert képtelen eléd állni, hátha kellene mondania egy két kedves szót, vagy puszit adni, átölelni? Tudja, hogy nem megy neki, ezért "Kint van a kamrában"....Nem semmi. Basszus. Összecuccolnék és se szó, se búcsú lelépnék a f...a csudába.
2018. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarjankó a neve. Dobd ki még ma, és élvezd a normális életet!
2018. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez még az az időszak, amikor tart a szenvedély egy kapcsolatban.... :DDDD Micsoda szenvedély ez? És mi marad belőle 10 év után....? Így akarod leélni az életedet? "Kint van a kamrában...". Ba.z.z.zzz
2018. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, volt ilyen. Amint felszállt a rózsaszín köd, szakítás lett a vége. :)


- kicsíptem magam, sosem jegyezte meg magától, hogy esetleg jól áll valami

- virágot soha nem kaptam, sőt amikor a vége felé megjegyeztem, hogy ennyi figyelmesség sem szorult belé, felsorolta a tőle kapott szülinapi/ karácsonyi/ évfordulós ajándékokat, meg, hogy mennyibe kerültek ( megjegyzem, ha már sz@rrágóskodunk, én kb másfélszer annyiba kerülő dolgokat adtam neki ezekre az alkalmakra)

- semmi programra nem mentünk kajáláson kívül(ahol kb felesben fizettünk)

- az udvarlás első 2-3 hónapjában voltunk 2* kirándulni, ott is olyan helyen voltunk, ahol ő már járt, tök szép vidék, de csak unott képpel kísérgetett, mert ő ebben mit élvezzen, volt itt már ezerszer- nekem volt ciki, hogy lelkesedek.

- ha meglátogattam és tudta, h több napra maradok IS, nulla törekvése volt arra, hogy a lakasa elfogadható legyen- másfél heti mosogatni való hegyekben, fürdőszobában fél szekrénnyi szennyes, levágott köröm a szoba szőnyegén, büdös ágynemű(!!) várt.

2018. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!