Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes igy kapcsolatot kezdenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes igy kapcsolatot kezdenem?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon nagy szerelmem, szerintem a nagy o olyan szempontbol, hogy a mai napig ugy gondolom, nem fogok igy szeretni senkit, nem lesz massal ilyen eros a kemia, pedig mar tobb ev eltelt. Azota nem is kezdtem kapcsolatot, feleslegesnek tartottam, mindenkit hozza hasonlitottam. Most van egy ferfi, aki egy kesz uriember, hasonloak vagyunk, tetdzik is, vonzalom is van. Nagyon figyelmes, torodik velem, ami nagyon jol esik, szeretek vele lenni. Viszont a mai naljg sokat gondolok a masikra, megkerdojelezem, hogy ezzel a ferfival lehet-e majd olyan jo. Ha szerelmes zenet hallok a radioban, egybol a regi jut eszembe, neha hianyzik is. Multkor megtudtam, hogy uj kapcsolata van, a padlora kuldott nagyon, sirtam is. Van igy ertelme ezzel az ujjal kapcsolatba kezdeni? Tudom, hogy ennel jobban nem fogok tudni tullepni rajta, az emult idoben rengeteg uj ferfit ismertem meg munkahely, hobbi, baratok altal, soknak tetszettem, volt olyan, aki nekem is, de nem tudta egyik sem uberelni... illetve mar 2,5 ev eltelt :/ Koszonom!

25N


2018. szept. 29. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha 2,5 éve nem tudod elfelejteni, akkor nem értem, hogy miért nem keresed fel? Addig nem fogsz megnyugodni, amíg nem látod az, hogy az a hajó elment-e végleg vagy sem.
2018. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyol szerelmes az újba, de már az is nagy szám, hogy komolyabban érdekel, mint a többi. Hátha kialakulna...

A régibe nagyon az voltam, most nem tudom, mi van. Biztos vagOk benne, hogy elment már az a hajó.

2018. szept. 30. 12:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg vágj bele az újba, ne agyalj annyit!
2018. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!