Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor szólnátok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor szólnátok neki így kedvesen vagy elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki udvarol nekem, össze akar velem jönni. Én is megkedveltem valamiért,viszont elhízott, úgy hogy régen jól nézett ki, tehát hanyagságból hízott el.. Igy nem szeretnék együtt lenni vele, szerintem sokat elárul ez egy emberről, viszont ha lefogyna és összeszedné magát akkor szerintem nyitnék felé..szerintetek mondjam el neki ezt őszintén, vagy lépjek túl rajta?
2018. okt. 2. 14:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%
Amugy a srac valaszthat: veled jon ossze, vagy egy jofele szivrohammal. :) Kovernek lenni nem meno.
2018. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
27%

ha megkedvelted akkor nem mindegy? mellesleg mielött másban látod meg a testi hibát előbb a sajátodat vedd észre...! hány éves vagy 15? mert csak azok az éretlen lányok gondolkodnak igy! férfi vagyok énis és néha meg esik hogy elengedem magam és le mennek a kockák de hát ilyen az élet pár hónap múlva vissza szerzem őket...


mellesleg mennyire hizott el? korosan azaz 100 kg felett van? vagy csak 5-10 kg szedett fel? :S


meg hát ha ez nagyon zavar téged akkor elsőnek járj vele és csak utána hozd fel neki mondjuk nem jössz el velem futni vagy edzeni egy kicsit? :/ ha látja hogy nem csak panaszkodsz hanem segítesz és támogatod őt akkor sokkal jobban fog hozzá állni akár 1-2 hónap alatt is le fogyhat... de hát ha igy gondolkodsz... akkor nem érdemelsz partnert...

2018. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"meg hát ha ez nagyon zavar téged akkor elsőnek járj vele és csak utána hozd fel neki mondjuk nem jössz el velem futni vagy edzeni egy kicsit?" - Akkor meg az lesz a baj, hogy ha jó volt az elején kövéren, akkor most utána már miért nem jó? És teljesen jogos is lenne.


Velem akart már ismerkedni kövér ember, nem csak pár plusz kiló, tényleg kövér. Megmondtam neki őszintén, hogy nálam ez nem fér bele, és hogy miért nem, hogy nekem más az életmódom, hogy én ezekre odafigyelek magam részéről, és hogy tudom, mivel jár, hogy anyukám nagyon megjárta az elhízással... Érdekes módon megértette és nem lett hiszti abból, hogy én elutasítottam.

2018. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%
én nyilván az ilyen 5-10 kg-ra gondolok azaz nem a súlyosan elhízottakra hanem ami az ilyen kicsit túlsúlyosokra gondolom az még neked is belefér nem?
2018. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

Egy épeszű ember sem fog olyan ember kénye kedve szerint megvàltozni aki még csak nem is a szerelme, és még egy esélyért is ilyen feltételeket szab. Úgy mint fogyàs. Ha nem tetszik akkor felejtsd el. Keress valami izomtibort. Csak akkor közöld az okot, ha kifejezetten megkérdezi.

Mi a férjemmel túlsúlyosak vagyunk. Èn alapból az voltam egész életemben ezzel harcoltam. Ő az esküvő utàn szedett fel plusz kilókat. Nem vàrom el, hogy miattam fogyjon, pedig majd 9 év kapcsolat van mögöttünk, és ő sem vàr el ilyesmit tőlem. én szeretem őt. Szerettem 90 kilósan és szeretem 115 kilósan is. Ő döntött arról, hogy szeretne fogyni, ahogy koràbban én is eldöntöttem, hogy szeretnék. Önmagunkért tesszük, nem felszínes indokok miatt.Az elmúlt 3 hónap alatt pl belefogytam egy nadràgba amit felpróbàlàs nélkül kaptam nyàr elején és kicsi volt ràm.

Fogyni k..va nehéz, az, hogy az ember nem eheti azt amit akar, kitartani egy életen àt, különben visszaszeded, ha esik ha fúj, ha fàradt vagy ha nem pluszban mozogni. Szar.... Ezt Elvàrni úgy, hogy senki vagy neki...azért nem gyenge. Még akkor TALÂN, ha màr lennél valakije, tettél volna érte valamit, ha mondjuk szeretnéd...de te kapcsolatot se , addig amíg le nem fogy. Hogy juthatott ez az eszedbe, hogy majd miattad????? Majd erőt gyűjt és akàr le is fogyhat, de ha van esze, az ilyeneket mint te, messzire elkerüli. Kicsit sokat képzelsz magadról.

2018. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%

Nem szólnék, én senkit se akarnék megváltoztatni, hogy aztán utána meg a fejemhez vágja, hogy nem fogadom el őt úgy, ahogy van.

Ha szólnál is és ő esetleg el is kezdene edzeni, figyelne az étrendjére, az is valószínűleg csak addig tartana, amíg tart a rózsaszín köd, és azért, mert nem maga miatt változna, hanem miattad.

Úgy gondolom, hogy aki nem érzi jól magát a bőrében az változtat, így nem is kell őt rávenni semmire. Maximum megkérdezném, hogy nincs-e kedve velem futni járni, edzeni. Viszont ha valaki erre nem nyitott és például a péntek esti futás helyett, inkább szeretne otthon filmezni egy pizza mellett, akkor arra gondolnék, hogy valószínűleg mi nem illünk össze.

2018. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Én sem akarok senkit megváltoztatni, de ha egy kövér ember kezdeményez nálam, akkor megmondom neki, hogy nem vonzódom a kövérekhez, indoklással együtt, és ebben szerintem nincs semmi rossz, semmi bántó, és semmi megváltoztatási szándék. Ha ő emiatt döntene úgy, hogy lefogy, az már más lapra tartozik, de én nem fogok senkit arra kérni, hogy fogyjon le. Magánügy, ahogyan nekem is magánügy az, hogy ki tetszik, és ki nem, és a kérdezőt sem kell megkövezni.
2018. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ. Ha nagyon el volna hízva, akkor felvetném témaként a sportot. Ha nagyon ellenkezik ellene, akkor nincs jövőnk, ha nyitott rá, akkor szívesen el is megyek vele néha, segítenék neki, hogy az ízületeit se tegye tönkre, közben pedig alakulna a dolog.

Ha csak minimális többlet, akkor túltenném magam rajta (ilyennel volt dolgom, elsőre zavart, de nem volt olyan vészes, így max csak idővel hoztam volna szóba, ha az egészsége látná kárát).

2018. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem sportol, akkor megértem, higy nem tetszik.

Ha tömegel edzés mellett, akkor azt jelenti hogy fel akar szedni izmot és utána biztos le fog fogyni.

2018. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21%

Ne mondd el a sracnak! Hagyd inkabb! Veszem az en peldamat, edzeni jartam sok hulyeseget kiprobaltam (ami legalis) dietam volt, sosem voltam nagyobb vagy szebb a trendet nem utom meg messze, sima palcika ember vagyok. Fel eve olyan szinten ossze voltam zavarodva hogy illegalis cuccokhoz akartam nyulni hogy valtozzak vegre, nagy szerencsem akkor hogy adossavok voltak a nyakamba es a penz sehol, igy nem tudtam hozzajuk jutni. Most fel ev utan minden teren rendbe jottem, ritka jo fizetesem van, hajtok is erte kemenyen, es lenne most penzem de ez az osszezavarodottsagom meg mindig fenn all, csak a jozan eszem miatt nem keresek semmi illegalis gyogyszert, nem jarok edzo terembe se hogy ne lassak mast, de ha szerelmes lennek egy olyan lanyba aki kozolne velem ezt hogy mit tudom en tul vekony vagyok akkor biztosan megtennek olyan dolgokat erte amiket nem kellene bealdoznam az egeszsegem es utana nem is lenne biztos hogy egyutt lennek a csajjal mert vegul is az ido meg a gyogyszer befolyasol egy ket dolgot.


Kicsit hosazura sikeredett, remelem azert ertheto volt. Nem veled van a baj, ne ertsd felre csak a szavaknak is van sulya es bizony elindithat egy lavinat :)

2018. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!