Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de már teljesen bele vagyok betegedve, hogy nem csajozhatok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk három éve, és messze ő a legnormálisabb barátnőm eddig. Totál szexmániás vagyok, ami alapból nem lenne baj, mert ő is szereti, de hiányzik, hogy más nőkkel legyek. Nem bírom a kötöttségeket, de tényleg szeretem őt, és nem akarom elhagyni, viszont ez az egész felemészt engem. Nyitott kapcsolatról szó sem lehet, mert inkább elhagyna. Mit csináljak? Menjek pszichológushoz?

2018. okt. 5. 13:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%

Kamu! Ha tényleg szeretnéd a barátnődet, akkor más nőt nem is kívánnál!

Eléggé sz..r alak vagy a leírásod alapján.


Akkor inkább hagyd el, és ne keserítsd meg az életét.

2018. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%
Én csak azt nem értem, hogy ilyen személyiség mellett minek neked állandó partner? Hagyd szerencsétlen barátnőd, hadd találjon egy monogám férfit, te pedig maradj szingli és csajozz kedvedre, így a legkorrektebb.
2018. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%
A pszichológus nem rossz ötelet, bár ő nem tudja átformálni a személyiségedet. Ha ilyen vagy, a párkapcsolat nem neked való.
2018. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
32%
1-es, nincs igazad. Nem feltétlenül van összefüggés a szeretet és a más csajok utáni nemi vágy között. Legtöbb férfi küzd ezzel a problémával, még ha sokan ezt nem árulják el senkinek. De ugye a túltengő hormonok ellen nem sokat lehet tenni. Sokan szeretnék azt hinni, hogy az ember képes az ösztönein uralkodni. Nos, ideig-óráig talán tud, de tartósan legtöbbször nem képes. És mint említettem, ennek a vágynak nincs köze a szeretethez. Mindazonáltal, kérdező, el kell döntsed, hogy melyik utat választod. Ha nem bírsz a vágyaiddal, akkor mondd el a barátnődnek, és akkor külön utakon folytassátok, és csajozz annyit amennyi jólesik. Ám ha mégsem akarod elhagyni, akkor meg szedd össze magad. Tapasztalatom azonban, hogy mint említettem, tartósan nem lehet elfojtani az ösztönös nemi vágyakat, főként akiben ennyire túltengenek a hormonok, úgyhogy ha nem akarod megcsalni a lányt, inkább most szakítsatok...
2018. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%

#4


Mi különbözteti meg az embert az állattól?

Az, hogy az ember képes uralkodni az ösztönein, az állatias viselkedésén.

Az állat meg csak ösztönlény.


Eldöntheted, hogy hova tartozol.

2018. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%
Elmehetsz pszichológushoz is, de ha ez ilyen erősen benned van, akkor neked egyszerűen nem való monogám kapcsolat. Mivel azt írod, szereted a barátnődet, képes leszel arra, hogy megadd neki a lehetőséget, hogy találjon egy olyan férfit, aki hozzá való.
2018. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Hmmm, 5-ös, bár ilyen egyszerű lenne, és ilyen mesekönyvbe való lenne a világ. Sajnos azonban az embert - is - nagyrészt az ösztönei irányítják, ha tetszik, ha nem. Ha nekem nem hiszel, olvass utána, rengeteg anyag foglalkozik ezzel a témával. A nemi ösztönök a legerősebbek közé tartoznak, különösen férfiak esetében. Ezt kódolta bele a természet a férfiakba, hogy minél több nőt kell megtermékenyítsenek. A férfiak ezzel a vággyal csak annyit tudnak kezdeni, hogy vagy rendszeresen kicsapják még a párjukkal való szexelés mellett is, vagy prostikhoz járnak (nem véletlen hogy a legősibb "szakma", és az sem, hogy sosem fog kimenni a divatból - habár lehet a szexrobotok valamikor majd kiváltják őket), vagy egyszerűen fűvel-fával csalják a párjukat. Nos, a férfi számára ez a három döntés létezik, ennyi uralma van az ösztönei felett. Meg az, hogy ugyan hónapok óta rávetné magát az új kolleginára, de ugye egy effajta akcióval túl sokat ártana magának, ezért csak a csaj facebook képeire csapja ki, amíg az asszony nincs otthon. Én tudom hogy az itteni hozzászólók többsége képmutató, de legjobb esetben is idealista. Csakhogy a világ minden, csak éppen nem idealista, bármennyire is szeretnék ezt hinni...
2018. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
71%
Én is szeretem az enyémet. Ha meglátok egy szép popsit máris beindul a fantáziám. És ennyi, semmi több. Nem akarom megcsalni és nem is fogom. Főleg hogy szeretem, biztos megbánnám ha elárulnám egy dugásért.
2018. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
47%

"Ezt kódolta bele a természet a férfiakba, hogy minél több nőt kell megtermékenyítsenek. "

Igen, ez tény. De, azért vagy ember és nem állat, hogy nem eszerint a kis teória szerint éled az életed.

Ha neked az a legnagyobb életcélod, hogy minél több nőt megd..j, akkor csak egy állat vagy. Semmi több.


Tanulj már önuralmat, önkontrollt, könyörgöm! Nemcsak szexből áll az élet.


De sebaj, a magadfajtáknak írhatok én litániát, akkor se jut az egysejtű agyukig, hisz állatok vagytok, semmi több.


Szánalmas vagy. Apád is ilyen?

2018. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
64%: te teljesen beteg vagy, ezzel az állatozással. Amúgy biológiailag állatok vagyunk, csak megsúgom, ha már nem tanultad az iskolában. Te meg valószínűleg valami szűzgyerek lehetsz, azért vered ennyire a nyálad. Meg sem hallgatod a másik ember érvelését, csak a saját, sértett dumádat nyomod. Innentől kezdve kérlek, ne írj ehhez a kérdéshez többé, mert olyan emberek válaszára lennék kíváncsi, akik már voltak hasonló szituációban, mint én.
2018. okt. 5. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!