Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de már teljesen bele vagyok betegedve, hogy nem csajozhatok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk három éve, és messze ő a legnormálisabb barátnőm eddig. Totál szexmániás vagyok, ami alapból nem lenne baj, mert ő is szereti, de hiányzik, hogy más nőkkel legyek. Nem bírom a kötöttségeket, de tényleg szeretem őt, és nem akarom elhagyni, viszont ez az egész felemészt engem. Nyitott kapcsolatról szó sem lehet, mert inkább elhagyna. Mit csináljak? Menjek pszichológushoz?

2018. okt. 5. 13:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
61%

" Te meg valószínűleg valami szűzgyerek lehetsz, azért vered ennyire a nyálad. "


Nő vagyok, 5 éves párkapcsolatban. Úgyhogy nem lehet már szűz.


És nem te fogod eldönteni, hogy mikor hagyom abba egy kérdéshez való válaszolásomat, majd abbahagyom, amikor én úgy döntök.


Persze, hogy a másik válaszoló pártját fogod, hisz magadra ismertél benne és már sértve érzed magad, ha nem a te kis buksidat simogatja valaki.


Jobb is, ha szakítasz a barátnőddel, jobbat érdemel tőled.


A pszichológus nem fog neked segíteni addig, amíg ilyen a hozzáállásod. Ő nem tesz benned csodát, mert te nem akarsz változni. És ahogy olvasom, neked eszed ágában sincs. Ha változni akarnál, akkor megelégednél az önkielégítéssel, ha nem szexeltek és ennyi. Nem vágyakoznál más vadidegen p..cik után, hanem megelégednél a barátnődével.


Gondolom apukád is megcsalhatta anyukádat.

2018. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
49%

Csak, hogy választ is kapj.


Mindenképpen próbáld elterelni a gondolataidat. Ha kell tanulj, vagy sportolj (valami nehéz, fizikálisan kimerítőre gondolnék).Állíts magad elé nehéz feladatokat amik mind szellemileg, mind fizikálisan megterhelhetnek...hátha

Próbáld meg, és ha ez nem használ, akkor vagy keress szakembert, vagy fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Ne legyél saját magad ellensége. Neked ezt osztották, ezzel kell megbirkózni:)

2018. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

64%: Ja, a másik tippem az lett volna, hogy valami hisztis házisárkány vagy. Inkább örök életemben agglegény maradnék, minthogy olyan barátnőm legyen, mint te :D


Ha a barátnőm olyan lenne, mint te, már rég nem dilemmáznék ezen a kérdésen sem, amit kiírtam.

2018. okt. 5. 15:44
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

Ja, mert mindenki hisztis, b..nkó, aki nem a te teóriáddal ért egyet.


De ha akkora nagy a szád, akkor miért nem a pároddal beszéled meg ezt a problémát? Vagy annyira mégse szereted, hogy erről vele őszintén és nyíltan beszélj?


Biztos repesni fog az örömtől, ha meghallja, hogy "Nem bírom a kötöttségeket", "de hiányzik, hogy más nőkkel legyek".

Úgy ki fog téged dobni, mint macskát sz..rni.

2018. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
25%
Akkor csajozz. Csak okosan! N.
2018. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
28%
Lehet a hölgy, aki annyira kardoskodik is meg lett csalva.
2018. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
75%

"Meg sem hallgatod a másik ember érvelését"

Hol volt itt érvelés? A "nem bírom a kötöttségeket" az minden, csak nem érv. A hűség kizárólag döntés kérdése. De ha ekkora Jani vagy, akkor hajrá, állj a barátnőd elé és neki magyarázd el.

2018. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
47%

#16


És ezt miből is szűrted le? Talán abból, hogy nem hiszem el, hogy egy f..szi képes valóban szereti a párját, ha más p..nci után epekedik?

2018. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
14%
#18. Egyszerű vagy, mint a faék. A szerelem nem tart örökké. Amit nem tudsz, az nem fáj.
2018. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%

#19


A magadfajta egysejtű érzelmileg szegényeknél biztos így működik, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj.

Remélem nem fogsz szaporodni, mert egy újabb degenerált generáció fog ebben a szellemben felnőni.

2018. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!