Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de már teljesen bele vagyok betegedve, hogy nem csajozhatok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk három éve, és messze ő a legnormálisabb barátnőm eddig. Totál szexmániás vagyok, ami alapból nem lenne baj, mert ő is szereti, de hiányzik, hogy más nőkkel legyek. Nem bírom a kötöttségeket, de tényleg szeretem őt, és nem akarom elhagyni, viszont ez az egész felemészt engem. Nyitott kapcsolatról szó sem lehet, mert inkább elhagyna. Mit csináljak? Menjek pszichológushoz?

2018. okt. 5. 13:28
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Már csak mosolygok a sok álszent erkölcscsőszön. Egy olyan dolog miatt esik nekem mindenki, amiről nem tehetek, nevezetesen az érzéseim. Segítséget és tanácsot kértem, erre az összes frusztrált házisárkány idejön, és előadja, hogy ő mekkora király, én meg szégyelljem el magam. Mindegy, nem írok ide többet, mert tök fölösleges.
2018. okt. 6. 20:40
 32/38 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menjél és csajozzál, ha téged ez tenne boldoggá, de lehet 10 év múlva fogod a fejed, hogy egy ilyen barátnőt, ami most neked van nem terem minden bokorban.
2018. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

"Egy olyan dolog miatt esik nekem mindenki, amiről nem tehetek, nevezetesen az érzéseim."


Ja, persze, érzések. Neked az összes érzésed csak a f..rkadban van? Szívedben akkor nincs is semmilyen érzés? Ami azt mondaná, hogy maradj már a seggeden, ott van egy lány, akit elméletben szeretsz és aki viszont szeret téged, és elégedj már meg vele?

De egyébként tényleg, aki nem ért veled egyet, azt állandóan lehurrogod. De bocsika, igazunk van. Azért legyen már annyi gerinced, hogy őszintén beszélsz a problémádról a pároddal. Vagy te hogy képzeled el az őszinte kapcsolatot? Erről is tudnia kell, hisz ez őt is érinti. Kapise?


Hogy szerethetsz valakit szívből, ha más nő után epekedsz? Nem érzed magad kicsit ellentmondásosnak? Saját magadat köpöd szembe.


Azt a tanácsot kaptad, hogy:

1. beszélj a problémádról a pároddal

2. oldjátok meg közösen

3. ha nem megy, szakíts


Ennyi. Vagy ez meghaladja az értelmi képességedet?


Itt egyedül te vagy a szerencsétlen, nem mi. Neked nyomorult az életed, mert nem tudsz csomót kötni a f..rkadra.

2018. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
30%
,, Az asszonyból sárkányt, a férfiakból páfrányt. Mindig az idő présel,haltatlan kézzel" Kati;)
2018. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
+halhatatlan.
2018. okt. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
65%
De édes... :D Azt hiszed, szereted a barátnődet. xD
2018. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A szeretet nem érzés. Hanem cselekvés.

Pl. megosztani vele az érzéseidet.

Te pont ezt nem csinálod...

2018. okt. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
38%

Itt a komment szekcioban egyertelmuen a huseges es a hutlen tipusok kozott folyik a harc. Mellesleg mikor a noket feltekenynek nevezitek pl, akkor ok is johetnenek ezzel, hogy ez oszton, mert osemberkent fontos volt foggal-korommel megtartani a ferfit, kulonben a tulelesik lecsokkent 0-hoz kozelire. Latod? Nem tul nehez elmeleteket gyartani es kifogasokat keresni. Egy becsulendo ember felelosseget vallal magaert es nem erzeseknek nevezi azt, hogy mindenkit meg akar d***ni.

Szerinted a nok sose fekudnenek le egy nekik szimpatikus ferfival vagy aki nagyon az esetuk? Dehogynem, de egyesek tobbre tartjak a parjukat annal, hogy ezzel a gondolattal akar tovabb jatszanak.

Szoval igen, egy allat szintjen vagy teljesen.

2018. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!