Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is gondolkodtatok már ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani a híradásokban, mi vár az emberiségre a jövőben. Nem lesz elég élelem... túlnépesedés, ami már most is folyik, természeti katasztrófák. Néha elgondolkozok azon 24 évesen, hogy mennyire érdemes családot alapítani. A gyerekeinknek, unokáinknak vajon milyen életük lesz. Szenvedni fognak? Jó, ennyiből semmit sem lehetne csinálni, tudom, mindjárt ezt kapom meg tőletek, de azért egy kis aggodalommal tölt ez el engem. Ti szoktatok ilyeneken agyalni?

2018. okt. 9. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy élelmiszer nem jut a harmadik világ országaiba annyi, amennyi kéne.. nos, ez is lehetne másként. Ennek sincs köze a túlnépesedéshez. Ott még mindig sok a halálos járvány, a törzsi, etnikai háborúk, gyilkosságok, korai halálozás a rossz életminőség miatt.

Lenne a Nyugatnak annyi, hogy juthatna belőle oda is, de nem akarják. Mert a hadd hulljon a férgese elv mentén terlegetik a Nyugati civilizációt.

Az, hogy félsz a jövőtől, az oké. Benne van a levegőben, hogy valami rossz felé halad a világunk, de nincs túlnépesedés. A rossz az inkább pont ennek a Ny-i civilizációt uraló kevéske nagyon nagy gazdagsággal bíró embernek az a törekvése, hogy majd egyszer a digitális világ segítségével ezt a hatalmat még, még jobban kiterjesszék úgy, hogy az emberek önként és dalolva menjenek be ez alá.

2018. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na majd jobban utána olvasok a témának. Csak már a csapból is ez folyik, hogy mi vár ránk 50 vagy 100 év múlva, és nem sok jót hallani.
2018. okt. 9. 12:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap olvastam, hogy 10-12 évet jósolnak a Földnek/emberiségnek már csak. Nekem idén feltűnő volt, hogy állandóan tornádóról, hurrikánról, vulkánkitörésekről, árvizekről, erdőtüzekről hallok, szerintem sokkal több volt belőlük mint az előző években. Bevallom, én is félek, mi lesz a közeljövőben. Bár a Kárpát-medence természeti szempontból jó, de politikailag nem állunk valami fényesen, hát még ha összefogunk pl a törökökkel... Egy ismerősöm szerint a világháború szélén állunk, én nem látom ennyire negatívan a dolgot, de még ez is esélyes.


A huszas éveim elején vagyok, a barátommal egy éve vagyunk együtt. Még jó pár évig nem szeretnénk gyereket, és amerre haladunk, nem biztos hogy akarunk majd valaha.

2018. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!