Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka a boldog életnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a boldog életnek pár nélkul, hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szenvedésben volt részem a párkapcsolatok terén. Nem volt hosszutávu kapcsolatom amiben át tudtam volna adni a saját érzéseimet és befogadni a férfiét.

Sokszor egy csapásként éltem meg, hogy miért nem élhetem ezt meg.


Rájottem, hogy a gyerekkoromban nagyon sok volt az elakadás. Érzelmileg ha a szulok alacsony szinten vannak, - nem olelnek meg soha, gyermeteg infantilis érzelmi reakcioik vannak - akkor az ember ezt a szuloi mintát tudja eloszor ujbol élni , illetve a hiányokat potolni akarja.

Ezért hiábavalo kapcsolodásokba bonyolodtam férfiakkal, ahol alárendelt szerepben voltam, lelki burkolt bántásokban volt részem, érzelmi zsarolás stb.rámhárították a felelosséget , engem okoltak mindenért.


Nem fekudtem le veluk emiatt visszatáncoltam mindig..de sok gyotrelmet okozott a testi vágy és érzelmi vágy ..

Most ugy érzem sok midenen tul vagyok lelkileg, de már olyan sok volt a rossz tapasztalásom férfiakkal , hogy el sem hinném , hogy lehet jo is. Be is zártam eléggé, de ezt tudom és igyekszem nyitni amennyire megy. Csak egyedul nem lehet a félelmeket letorni magában az embernek.


Nem tudom harmonikusan hogyan lehet megvalositani férfi nélkul az életét egy nonek. Sokszor érzem azt, hogy jobb akkor enélkul mint a rossz.

Energiákat kiegyenliteni, jin-jang egyensuly .

Mostban élni, kis dolgokban meglátni a szépet, hálásnak lenni...

Más emberi kapcsolatokban adni..

A noi szeretetet kiadni így még mindig nehéz..



2018. okt. 10. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
De ennélkül nem élet az élet.Megfosztanád magad a legnagyobb örömtől! A szerelem e fajta érzelmek az ember életéhez tartozik. Ennélküli élet egyenlő a halállal. Nem leget ennélkül élni!
2018. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

ezt ugy mondod, mintha lehetne befolyásolni ezt az érzést ..ez vagy létrejon vagy nem.nem?

és sokszor megmagyarázhatatlan, hogy ki iránt keltodik fel bennunk..

egyébként ha belegondolok ismeroseim , barátaim nagy része nem is szerelembol van egyutt a barátjával..legalábbis nem nagy lángolo érzésekkel..

sokszor osszeszoknak, egyutt eltoltott kozos élményekkel..ha mindenki a szerelemre várna akkor kevesebb kapcsolat lenne.lehetnének egyedul évekig akár.ugyanakkor sok szinten meg lehet élni ezt az érzést, nem mindenkinek ugyanazt jelenti..

2018. okt. 11. 01:39
 13/18 anonim ***** válasza:
#10 szállj le a magas lóról, mert te ugyanúgy nem tudsz válaszolni, pedig nem kifejezetten férfiaknak szánt kérdés. Egyeteminek meg semmiképpen nem mondanám, inkább kocsmafilozofálás. Ha jobban visszaolvasod, nem sok épkézláb mondat van benne, vagy ha mégis akad itt-ott, a vesszők hiánya miatt kétértelmű.
2018. okt. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nekem mindegy, hogy egyetemi vagy sem.

kocsmafilozofálással filozofáljuk ki a választ.

hogyan lehet potolni a párkapcsolatnak a hiányát amíg nincs párkapcsolatunk..1 mondattal ennyi a lényeg

2018. okt. 11. 22:00
 15/18 Költőnő? ***** válasza:
A baj úgy kezdődik, h úgy definiálod, h párkapcsolat hiánya. Ha te belül rendben vagy, akkor egy párkapcsolat nem hiányzik az életedből, maximum hozzátesz.
2018. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még hogy kocsma filozófia...ez igenis egyetemi színvonalú kérdés! Bar nem ösztökél arra, hogy bárki is kiverje rá a farkát...tehát aki magas lovon ül az az, aki ide nem tud egyetemi színvonalú választ írni, csak a villamoson farkát verő Vazulrol.
2018. okt. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tűnt, hogy azért mégsem akarsz örökre lemondani a parkapcsolatrol. Ha vágysz rá akkor küszködni fogsz Úgyis. Én is szoktam ezen gondolkodni, vannak a környezetemben, több olya nő is aki Sosem ismerkedik egyedül él, húsz éve és meg csak 40 éves körül van. Hogy csinálja, és miért? ( nem ronda, nem ápolatlan, nem leszbi). Én egyet javasolok neked, szerezz egy kutyust, ő hűségesen szeret, mindig figyel rád, annyit törődsz vele amennyit csak akarsz, és sose bánt meg téged, szeretetet, figyelmet kapsz tőle, és leköti a figyelmed, nem leszel depis és savanyú.
2018. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és sétáltatás közben megismerkedhetsz normális emberekkel is.
2018. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!