Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mehet az első csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mehet az első csók? Harmadik találkozón?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy szimpatikus csajjal és az első tali végén puszival köszöntünk el egymástól. Szerintetek mikor lehet megpróbálkozni a csókkal?

2018. okt. 15. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2. Vagy 3.
2018. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt felesleges számolgatni, mert minden ember és helyzet más. Érezni kell, nincs rá recept. Sok ember pl. elhatározza, hogy az első randin semmiképp nincs csók. Ott ülnek egymás mellett beindulva, és a tali után Facebook-on megkérdezik egymástól, hogy miért nem jöttem be neked, és a 2. tali arról szól, hogy na ezt már az első talin is meg kellett volna tenni vagy egyszerűen nem is lesz 2.,mert elmúlik a varázs. Néha hagyni kell, hogy az ösztönök, a kémia és a hormonok irányítsák a dolgokat. Nem kell mindig filózni.
2018. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Az kimaradt, hogy tök mindegy, hogy az első vagy az ötödik randin lesz csók, a lényeg, hogy senki ne erőltessen semmit és mindketten akarjátok, ezt viszont meg kell érezni. Ekkor lesz nagy szerepe a kemiának.
2018. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért fél órája látott emberrel? És, ha én az illetőt ismerem már egy ideje, de csak pár hónap/hét ismerettség után hívott el randizni? Akkor nem fogunk csókolózni első randin?

Komolyan nem értem az itteni emberek felfogását. Vagy akarsz a másiktól valamit, vagy nem, ha sokáig tökölsz, akkor késő lesz egy idő után, mert a nő nem fog téged komolyan venni.

Én még nem voltam olyan randin, ahol nem volt csók, kivéve egyszer, de ott a pasi egy idióta, paraszt volt és egy óra után ott hagytam.

2018. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!