Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy sokat költöttél valakire egy kapcsolatban, minden szép volt az elején, és pár év után mégis szakítás lett?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 19:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze, az örömszerzés fontos, engem csak az lep meg, ha valaki egy 1 évnél rövidebb kapcsolatban akár 100 ezres költségig is elmegy.
2018. okt. 16. 21:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Kicsit tênyleg extrém.De ha megengedheti magának,és még szerelmes is.Az ő dolga
2018. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 Mit akar, ez semmi, van aki a 4. találkozón kulcsot kap a kezébe-és még csak nem is kérte:D
2018. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha megengedheti magának, én ilyen viszonylag rövidebb kapcsolat esetén akkor is kényelmetlenül érezném magam elfogadni, ha én meg nem engedhetném meg magamnak. Mert hosszú kapcsolat, házasság azért más kategória.

Azért is merült fel bennem a kérdés, ha esetleg mégse úgy alakul, hogy életre szól, mert ez is benne van a pakliban, persze nem erre kell tervezni, csak akkor meg kellemetlen lehet.

2018. okt. 16. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!