Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért ítélik el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ítélik el az olyan nőket akik nem akarnak tartós kapcsolatot, és csak szex kapcsolatot tart fent?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 17:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk én annyira nem érzékelem, hogy ezt elítélnék. Aki igen, az meg inkább nőjön fel :D
2018. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
#11: ilyen könnyűvérű nőcske vagy?
2018. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

9#

Miért erkölcstelen??

És akkor a férfiak mik ha ugyan ezt csinálják??

Miért csak a nőket ítélik el??

2018. okt. 17. 18:12
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Mert számomra erkölcstelen. S azért a nő, mert mindig ő dönt. Hiába akarja valaki megdugni, ha ő nem megy bele. Ha belemegy ilyesmiben, akkor erkölcsileg pehelysúlyú.
2018. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ott a baj, hogy ameddig egy átlag alatti nő is 2 perc alatt találna valakit szexre, addig egy átlagosnál jobb férfi se szexre, se könnyed, se tartós kapcsolatra sem kell. Inkább ez az aránytalanság az irritáló, meg a nők elférfiasodása. A nők emocionális lények elvileg, de mára már átvette a gondolkodásukat az egó. Pont ez miatt van ez a probléma.
2018. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, amit írsz abban lehet hogy van némi igazság.

Mármint hogy egy átlag alatti nő bármikor kaphat szexre pasit.

De azért, szerintem a férfiak is.

Mivel általában azt hallom, hogy a mostani nők milyen könnyen ágyba vihetők.

Föleg a 18-30 év közötti nők.

2018. okt. 17. 18:21
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, nekem valahogy nem sikerül, pedig nem vagyok sem csúnya, se bunkó, és mindenem megvan.
2018. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ne akadj fenn az ilyen 57%-oshoz hasonló válaszokon, ő is ilyen tipikus lúzer, aki nem jut nőhöz, ezért minden létező okot talál arra, hogy lehessen utálni őket. Nem kell vele foglalkozni.
2018. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem akadtam fent, csak egy értelmes érvelésre lettem volna kíváncsi, mi rossz van abban ha két ember szexuális örömet okoznak egymásnak

De úgy látszik, tényleg csak az a baja az ilyen emberek csak féltékenyek.

2018. okt. 17. 18:31
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az két külön dolog, hogy valaki a saját véleményét próbálja ráerőltetni másokra vagy csak meg van valamiről a véleménye. Ugyanannyira nincs közünk mások szexuális életéhez mint az egyéni véleményéhez. Vannak emberek akik szabadosan élik a nemi életüket és vannak akik monogámon, ehhez pont annyira nincs közünk mint ahhoz, hogy erről kinek mi a véleménye.

Kérdező, miért nem lehet a promiszkuitásról valakinek negatív véleménye, miért akarod ezt a jogot elvenni tőle. Ha valaki kéretlenül elkezd a saját véleményével zaklatni téged akkor megértem, hogy zavar téged és elküldöd a búsba, de kikérni azt, hogy neki miért ez a véleménye az pont ugyanannyira helytelen.

És kinek miért az a véleménye az alkalmi kapcsolatokról mint ami. Mert olyan értékrendszer alakult ki benne amilyen, szerintem ez ennyire egyszerű.

2018. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!