Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy alap dolgokat extra jó tulajdonságként kéne értékelni?

Figyelt kérdés
Kedves, udvarias, nem szokott verekedni (!), hűséges(!!), megbízható (!!) és még sorolhatnám. Csupa olyan dolog, ami alap dolog, ha az ember párt keres és nem kellene külön kiemelni. Mégis sokan úgy viselkednek, mintha a nőknek ettől hasra kéne esni, hogy milyen főnyeremény férfiak, miközben ez kb. a belépőszint.
2018. okt. 18. 10:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert a legtöbb nőnek elég egy primitív phaszparaszt és emiatt a szar hoz hozzászoknak. Ezek az alapvető tulajdonságok így felertekelodnek, valahol joggal. Ha a nők az ilyen alapból fontos tulajdonságú férfiakat választanák, nem lenne így felertekelve ez.
2018. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
Csak én érzem úgy, hogy a nőknek valójában soha, semmi nem elég jó és mindenki szarabb náluk? :D Itt elég sokan magas lóról beszélnek meg prédikálnak, de megnézném, hogy a való életben vajon mennyire "kedves" emberek az illetők bárki mással, mint azzal, aki szimpatikus nekik.
2018. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nézd, én nőként egyáltalán nem vagyok kedves. Soha nem is voltam az, csak kivételes alkalmakkor. Viszont nem is reklámozom magam ezzel, és korábban sem tettem. Nekem más jó tulajdonságaim vannak, és még így is képes voltam több embernek lelki segítséget nyújtani, úgy, hogy saját bevallásuk szerint (amit hallva akkor őszintén megdöbbentem) hasznát is vették.
2018. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Maskor meg azon megy a rinya, hogy mennyire paraszt meg eletkeptelen a legtobb ferfi, es nagyon nehez koztuk normaliasat talalni. Na most akkor melyik az igaz?
2018. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy a valódi, szívből jövő kedvesség a körükben fehér holló. Vagy alapból bunkók, vagy pedig nagyon átlátszó módon megjátsszák. Egyikkel sem igazán lehet kezdeni semmit.
2018. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
57%

25-sel egyetértek!

Nagyon alacsony szinten vannak!

Aki meg nem olyan, az nem ad a külsejére. Frizura, ruha, sport.

Nincs rinya, inkább a külföldiek mint a magyarok.

2018. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mert manapság ezek egyáltalán nem alap dolgok, mondjuk?


Megbízhatóság? Olyan korban élünk, Kérdező, ahol értéknek számít, ki tud nagyobb szemétséget elkövetni valaki más rovására, ki tudja jól hátbaszúrni a másikat. Ha még haszonnal is jár, az külön bónusz.


Akkor a hűség? Nyilván azért van itt megcsalós kérdésből több hajórakomány, mert a hűség annyira alapdolog ugye...


Akkor a szelídség? 2010 óta megnégyszereződtek az élet-ellenes bűncselekmények. Még a fővárosban is rendszeres a "furkósbotos érvelés", vidéken az egymás laposra verése a világ legtermészetesebb dolga. Nem mindennapos dolog, de elterjedt.


Szép is volna olyan társadalom, ahol ezek hót alapdolgok lennének mindkét nemnél, de ez még egyelőre erősen szájenszfiksön-kategória.

Lehet engem is lepontozni, szeretem látni, ha igazam van. Beismerni úgyse fogjátok, mert az ugye derogál.

2018. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!