Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik csúnyának vallják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csúnyának vallják magukat miért akarnak családot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól akik saját bevallásuk szerint csak és kizárólag az előnytelen külsejük miatt nem találnak párt. Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor miért akartok gyereket akinek tovább örökítitek a génjeiteket miközben azok nem jók. Ha emiatt vagytok sikertelenek a kapcsolatokban, boldogtalan az életben, akkor miért kényszerítenétek a leendő gyereketeket is erre az életre? Akik meg azt gondolják, hogy a nőknek még a pénz is számit, és ezért is ugyan úgy hátrányt szenvedtek, akkor megint ugyan az a kérdés, miért akarjátok, hogy a leendő gyereketek ugyanazoktól a problékáktól szenvedjen, mint ti?

2018. okt. 23. 10:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok családot,meg gyereket, csak egyetlen egy olyan nőt találni,akivel kölcsönösen szerethetjük egymást. Tudom,hogy soha nem fog ez sem eljönni,de ez van...

Volt olyan időszak,mikor visszahúzódva elvoltam magamnak,akkor sem lett semmi.

Volt olyan időszak,amikor azt se tudtam hány új ismerőst szereztem,és beszélgettem,eljártam sok helyre velük,és csak mentem szinte végig...

Egyik sem jött be, ugyanúgy semmi nem jött össze.

Akivel őszinték voltunk egymással csaj, ő is azt mondta,hogy nem vagyok csúnya egyáltalán, átlagos arcom van, csak legyek pozitívabb kicsit.(Kérdés,hogy mire fel? mikor egész életemben egy nő nem mondta még azt,hogy na akkor legalább próbáljuk meg?!) És egyébként ő sem volt csúnya, tök aranyos volt,csak nem volt egyáltalán nőies, hanem sima slampos ruhákba mászkált,ami miatt nehezen vették észre a férfiak. De mondtam neki,hogy ezen a legkönnyebb változtatni,és lám neki sikerült is. Nekem azóta sem,pedig sok év telt el azóta... :/

27/F

2018. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező annyit érts meg,hogy ők is ugyanolyan érző emberek,akik ugyanúgy vágynának a szeretetre,és intimitásra. Ez nem egy olyan dolog,amit ki-be kapcsolhatsz kedvedre...
2018. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De itt nem is az intimitasrol volt szo, persze, hogy ugyanolyan erzo emberek. Itt nem csak siman a kapcsolatrol volt szo, hanem konkretan a GYEREKVALLALASROL.
2018. okt. 23. 11:28
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
Bár a szüleid is így gondolkodtak volna.:D
2018. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%
#13 Kérdező nagyon sok ember nem olyan önzetlen, mint te vagy(vagy én, aki ugyanígy gondolkozik), ahogy a válaszból is látod, azt írják, hogy NEKIK szükségük van szeretetre, arra magasról szarnak, hogy a gyerek meg majd mennyit fog szenvedni a külseje miatt. Csak az a lényeg, hogy a saját igényeiket az intimitásra kielégítsék. Pedig te látod jól a dolgokat.
2018. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

Rosszul fogjátok fel.

Nem vagytok hétköznapi átlagos emberek.

Legalább karakteres vonásaitok vannak amire jobban emlékeznek az emberek.

Na és a csúnya relatív. Nekem lehet csúnya vagy lehetsz másnak a világon a legszebb, csak egymásra kell találni két "csúnya" embernek. Annyi ismerősöm van aki nem egy gyönyörűség és mégis van kacsolata, gyerekei. A család, a gyerek mindenkinek jár aki akar. Nehogymár mindent errefogjunk hogy azért nincs apcsolatom mert nagy az orrom, tokám van, sovány vagyok. Ezek mind kifogások csak.

2018. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%
Ronda nő vagyok és nem akarok gyereket. Egyébként a szüleim bőven átlagosak, sőt anyukám elég csinos, és vannak jó külsejű rokonaim. Szóval nincs rá garancia, hogy a gyerek is ocsmány lenne. Főleg, ha jó genetikájú férfi lenne az apja, bár erre maximum mesterséges megtermékenyítéssel lenne esély.
2018. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#16: De ezek az emberek pont erre fogjak, hogy nincs kapcsoltuk, es emiatt szenvednek, de az nem erdekli oket ha lenne egy gyerekuk akkor valoszinuleg o is szenvedne a nagy orra vagy egyeb dolgok miatt.


#17: Azert durvan kicsi ra az esely, hogy csunya szulokbol szep gyerek lesz. Es mint mar egy kerdesbe is irtak ezt tenyleg nem ugy kene felfogni mintha lottoznal, hogy hat de lehet szep lesz, itt egy ember eleterol van szo, ez nem ilyen egyszeru.

2018. okt. 23. 13:01
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs kapcsolata évekig, vagy soha, ott 100%, hogy nem a külseje az oka.

Miért lenne jobb élete egy szép, de buta embernek? Miért ne lehetne boldog valaki akkor is, ha nem szép?

Aki ad magára, és kihozza magából, amit lehet, az nem csúnya. Akkor se, ha nem szép. :) Aki kimondottan csúnya, az tett is érte, hogy az legyen.

És most nem sorolok sikeres, csúnya embereket, vagy olyat, akinek szép gyereke lett, mert sose érne véget. Ahogy az se, amikor két szép embernek lesz csúnya gyereke.

Ezzel az erővel hozzuk vissza, hogy aki 12 évesen is csúnya, azt ledobjuk a Taigetoszról...

2018. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Utolso: Te tenyleg nem erted, hogy miert irtam ezt a kerdest? Folosleges hulyesegeket irkalnod mert itt nem ez a lenyeg. Ez a kerdes azokhoz szol akik kifejezetten ugy gondoljak, hogy azert sikertelenek az eletben, ismerkedesben, boldogtalanok mert nem szepek. Ha ok emiatt boldogtalanok akkor miert tennenek ki meg egy embert ennek?! Latom nem erted mi volt a lenyege a kerdesemnek.
2018. okt. 23. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!