Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik csúnyának vallják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csúnyának vallják magukat miért akarnak családot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól akik saját bevallásuk szerint csak és kizárólag az előnytelen külsejük miatt nem találnak párt. Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor miért akartok gyereket akinek tovább örökítitek a génjeiteket miközben azok nem jók. Ha emiatt vagytok sikertelenek a kapcsolatokban, boldogtalan az életben, akkor miért kényszerítenétek a leendő gyereketeket is erre az életre? Akik meg azt gondolják, hogy a nőknek még a pénz is számit, és ezért is ugyan úgy hátrányt szenvedtek, akkor megint ugyan az a kérdés, miért akarjátok, hogy a leendő gyereketek ugyanazoktól a problékáktól szenvedjen, mint ti?

2018. okt. 23. 10:40
1 2 3 4
 21/33 he84 ***** válasza:
64%
Nem főleg a külsőtől függ az, hogy egy nem túl szép valaki talál-e majd valakit, vagy sem. Inkább a hozzáállás, kisugárzás és a belső az ami igazán számít. Ha egy szülőnek nehezen jött ez össze, attól még a hasonló gyereke lehet ügyesebb, jobb hozzáállású.
2018. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Eléggé a kinézetre helyezted a hangsúlyt, pedig szerintem vannak sokkal súlyosabb esetek is!


Például itt van az a család (csak hogy egyet említsek a sok közül) akik képesek voltak több gyereket bevállalni, annak ellenére, hogy KÍNZÓ bőrbetegséggel született az első gyerekük és tudták nagy eséllyel a következőknél is öröklődik majd. Na ők önzőek.


[link]

2018. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Utolso: Ertem, hogy ezzel mit szeretnel es egyet is ertek veled, viszont itt pont azert mentem a kulsore, mivel rengeteg ilyen kerdes es valasz van itt, es oszinten erdekelt, hogy errol mit gondolnak masok vagy ok maguk.
2018. okt. 23. 14:44
 24/33 anonim ***** válasza:
*Helyesbítve: két családot mutat be, de egyik sem állt meg egy gyereknél
2018. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt soha nem fogom megerteni, hogy miert teszik ki onszantukbol ezeknek a dolgoknak a gyerekeiket. Most lehet sokan el fognak emiatt itelni, de en azt se tartom feltetlenul helyesnek ha valaki elore tudja, hogy betegen fog megszuletni a gyereke (itt olyan betegsegre gondolok mint pl. hogy elete vegeig nem fogja tudni 100%ig ellatni magat) akkor miert kell megszulni, mikozben meg ha o vallalja is azt ami ezzel jar, a szulok sem elnek orokke igy nagy valoszinuseggel egy testvert vagy rokont fog olyan helyzetbe bele kenyszeriteni amit o onszantabol nem vallalt volna el. Na picit eltertem a tematol. Itt az volt a lenyeg, hogy aki aterzi vagy tudja milyen szenvedes es hogy igy neznek ki( legalabbis a kerdesekbol amik vannak azokbol nekem az jon le, hogy azert haragszanak a vilagra mert ok csunyan szulettek) akkor miert akarjak ezt tovabborokiteni.
2018. okt. 23. 14:50
 26/33 anonim ***** válasza:
76%
Szüleim, nagyszüleim, rokonaim jól néznek ki alapvetően, de persze senki nem tökéletes, na már most én mindenhonnan a rosszat örököltem kvázi (plusz vannak olyanok amiket nem is vélek felfedezni a családban) kívül, belül. Én egyetértek veled kérdező, lemondtam a családról pár éve, nőm talán lehetne valamikor, de az se lenne egy szépség az biztos, de ha összejönnék egy szép nővel véletlen, már az én genetikam kizarna, hogy gyereket vállaljak. Nem humánus szerintem se a szart tovább örökiteni, ugyanúgy ahogy a kutyáknál is a legszebb, legéletrevalóbbat próbálják tenyészteni, így van ez rendjén. Régen ezzel nem volt gond, mert a selejtet hamar kiszelektaltak a betegségek, háborúk, talán majd egyszer eljutunk oda, hogy a szemetet már megszületni se engedik, ne szenvedjenek feleslegesen (itt most azokra gondolok akiknek tényleg semmi élvezete nincs az életben, attól hogy ronda valaki, vagy bármi hibája van még segíthet a társadalomnak, vagy élvezheti az életet).
2018. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
10%
jézus ember XDDD te melyik dimenzióba élsz? Ne legyél már bolond.
2018. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
Egy fasiszta undorító alak vagy! Neked nem kéne gyerek, mert szegényt ezzel az idológiáddal fogod etetni.
2018. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Te meg utolso akkor nem tudsz ertelmezni. Mint sok valaszban is irtam, itt azokra gondolok akik szenvednek a kulsojuk miatt nem akik elfoagadjak.
2018. okt. 25. 14:21
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ha valakinek a vonásai nem túl szerencsések, attól még lehetnek dekroatívabb rokonoi, ahogy előttem is írták.


Ha viszont örökölhető betegséget hordoz, mint epilepszia, vagy más idegrendszeri dolog, netán valami egyéb genetikai rendellenesség, önzés gyereket vállalni.

2018. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!