Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ebből kilépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ebből kilépni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem belehülyülök ebbe.


Van egy férfi az életemben. Nagyon intelligens,

okos, de nem őszinte és manipulatív.


Szexkapcsolatnak indult. Tisztáztuk, de egy idő után elkezdett beengedni az életébe, megosztott velem dolgokat, figyelt rám, kikérte a véleményem.

Aztán egy idő után (sajnos) én elkezdtem hozzá közeledni. Hárított,elkezdett távolságtartó lenni,néha bunkó volt.

Majd eltelt kis idő, és ő kezdett el közeledni, de elutasítottam.


Néha közel engedett, aztán valami miatt megint ellökött.

Olyan szinten manipulált, hogy akkor és ott észre sem vettem, mindig csak egy egy tiszta pillanatomban, olyankor veszekedtem vele, dühöngtem, elhajtottam. De mindig visszajött és tudom, hogy tudja, hogy vissza is jöhet.

Sajnos a szex egy nagyon erős kapocs.. Nem szabadulok.

A veszekedések pedig csak felspanolnak mindkettőnket.


Mindig előttem jár egy lépéssel, ez megy évek óta.


Amikor elhajtom, akkor eljátssza a Hattyúk halálát, vergődik, könyörög, ígér.

Én pedig mindig mindig új esélyt adok.

Aztán megbánom, de akkor megint késő.


Nem vagyok szerelmes, de évek óta húzzuk vonjuk egymást. Egyikőnk sem képes emiatt mással egy normális párkapcsolatot kialakítani, mert mindig megy a huzavona.

Most néha enged, néha tart tőlem.


Ha úgy döntünk lezárjuk, akkor eltelik kis idő és vagy ő, vagy pedig én toppanok valahogy vissza ebbe.


26L ,30F


2018. okt. 23. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz zárnod a soraidat. Örökre. És minden elérhetőséged zárása, ha egy épkézláb normális életet szeretnél az életben.
2018. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, amit az 1-es írt... Muszáj lesz megtenned, ha normális kapcsolatot szeretnél még vkivel.
2018. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nárcisztikus ez a fazon. Te meg szolgalélek. Szép párosítás. Kinyírjátok egymást lelkileg.
2018. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus se veled se nélküled dolog.Vagy teljesen le kell zárni,vagy rendbe tenni.Egyik sem könnyű,de ez az állapot a legrosszabb.
2018. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt mondtam neki, hogy egy iszonyatosan nárcisztikus ember. Lehetetlen neki megfelelni. Énközpontú. És ezenkívül ezer +1 jel utal erre.


De valahogy mindig éléri amit akar. Pedig végig úgy tesz, mintha én irányítanék. Közben meg...

2018. okt. 23. 23:01
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%
Nem tudom, próbálkozz az Alt+F4-gyel.
2018. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akarok belevauzni, de ha tudod, hogy nárcisztikus, akkor azt is tudod, hogy a te energiádból él.

Értelmes, normális nőnek tűnsz, szedd össze magad picit, nem, NAGYON. Egy nárcisztikustól való szabaduláshoz minden erődre szükség van. Tedd meg. Magadért!

2018. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy amíg ő hülyít téged, addig te sem áltatsz más férfiakat, hogy tartsanak ki melletted.

Amíg ezt a hülyét nem rázod le magadról, addig normális kapcsolatot nem fogsz tudni létesíteni.

2018. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak rendezed az életed. Ha így akarsz élni akkor élj így. Ha meg nem, akkor alakítsd máshogy, viselkedj felnőtt módjára, mert amit most lerendezel ak közel sem az. Más nem fog érted kiállni, főleg nem ez a férfi.

F35

2018. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy senki nem szerelmes ebben a felállásban?
2018. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!