Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kilépni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilépni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt a pàrommal,en most 20 èves vagyok ő 37 èves fèrfi. Az elejèn minden meseszèp volt,aztàn jöttek a problèmàk,többször volt màr szakítàs,különköltözès,stb. de vègül mindig kibèkültünk :( 99% biztos vagyok benne hogy a kapcsolatunk elejèn megcsalt. Viszont ezen kívűl olyan problèmàk is fellèptek amiket szintèn nem tudok meg emèszteni,hogy meg is ütött règebben mikor veszekedès volt. Aztàn jött egy olyan időszak amikor minden szèp ès jó volt,persze csak pàr hónapig tartott. Most megint ott tartunk,hogy elegem van belőle,mert nem foglalkozik velem,ès teljesen kihűlt a kapcsolatunk. Unalmasnak tartom,ès nem tudok túllèpni a multon sem,ès mindezt tetőzi a mindennapi veszekedès. Többször próbàltam a 6 èv alatt szakítani vèglegesen,de valahogy mindig visszalèptem 2-3 hèt utàn. Úgy èrzem egy ördögi kör ez a kapcsolat amiből sosem fogok tudni kilèpni ès elpazarolom az èletem egy ilyen ember melett aki nem èrdemel meg. Amitől a legjobban fèlek az az,hogy nem fogok tudni egyedül èlni,mert fèlek a bizonytalansàgtól,ès az egyedül lèttől. Senkire nem szàmithatok,egyedül vagyok a nagyvilàgban :(
2017. júl. 2. 00:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerzel egy másik pasit és tovább vagy lépve.
2017. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha a lóvé nem gond hagyd ott.

Borzasztóan fiatal vagy.túl korán kerültetek össze

Hogy férfi-e valóban abban nem lennék biztos

2017. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagytok együtt, te 20, ő 37 éves?

Szóval amikor összejöttetek akkor te voltál 14 és ő 31?

Ez kicsit erős nekem :D

2017. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen
2017. júl. 2. 01:43
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy. Tudatosítsd, egyedül jobb lesz. Ezerszer.
2017. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért veled is sokat foglalkozhattak a szüleid,ha 14 évesen egy 31 éves pasassal álltál le.Nincs véletlen valami apakomplexus-féle a társfüggőségen felül?A te eseted bőven pszichológusért kiált.
2017. júl. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem akarom megmondani, mit tegyél. Inkább kérdezlek Téged:


1. Mit jelent Számodra a biztonság?

2. Kin múlik a Te biztonságod?

3. Hogyan érheted el a Számodra biztonságot jelentő dolgokat?

4. Mi történne, ha becsúszna egy olyan eset, amikor nem sikerül "elérned" a biztonságot?

5. Milyen életet szeretnél élni? Hogy nézne ki egy napod?


Ha ezeket magadnak megválaszolod, sőt időnként visszatérsz egy-egy kérdéshez, máris tettél egy lépést kifelé az ördögi körből. :)

2017. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy egyedül lenni fèlek. Nem kapcsolatfüggő vagyok,hanem csak simàn fèlek... ahhoz hogy ez ne legyen így mindig kène legyen valaki melettem. :( mondtàk màr pàran,hogy bízzam a sorsra a dolgokat ès időközben minden kialakul majd ès talàn sodor mellèm egy normàlis embert,de èn ebben nem tudok hinni. Szerintem ha mi nem teszünk lèpèseket,ès nem hozunk döntèseket senki nem fog segíteni rajtunk,vagy kihúzni ebből a szarbol. (Màr bocsànat a kifejezèsèrt) de èn úgy gondolom ha tènlyeg működne ezen az elven a dolog màr règ törtènnie kellett volna valaminek a 6 èv alatt :( mit gondoltok?
2017. júl. 3. 16:12
 9/24 A kérdező kommentje:
Javítok,elnèzèst nem jól fejeztem ki magam. " mindig kène legyen melettem valaki" úgy èrtem egy ember,baràtnő,vagy bàrki màs. Nem pàrkapcsolatra gondoltam.
2017. júl. 3. 16:14
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérdező,pont,hogy leírtad 2 hozzászólásban is a társfüggés "kórrajzát",minden kötekedés nélkül.Ha nem párkapcsolatban vagy,akkor más kell,hogy támogasson,stb. Ez bizony az.Tényleg rossz indulat nélkül ajánlottam valamennyivel fentebb a pszichológust,nem bántásból.
2017. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!