Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, annyira nehéz?

Figyelt kérdés
10 évet voltam együtt a férjemmel, az elején jó volt a kapcsolatunk, igazi szerelmesek voltunk, testileghogy nem vonzódtam hozzá, a szexet sem élveztem soha, de úgy voltam vele, hogy szeretem ezért nem számít. Teltek az évek összeházasodtunk, összeköltöztünk, minden harmonikus volt, boldognak éreztem magam, bár lefeküdni nem volt kedvem vele. Aztán úgy döntöttünk visszaköltözünk pénzt gyűjteni a szülői házba, és nem sokkal rá kitaláltuk, hogy gyereket akarunk. Teherbe is estem, de elvetéltem. Majd ezek miatt új munkahelyre kerültem, ahol megismerkedtem egy fiúval (4 évvel fiatalabb nálam) és beleszerettem. Ő is belém. Olyan szívfájdalmunk volt egymás iránt, hogy mindketten felrúgtuk a kapcsolatunkat és összejöttünk. A következő két hónap csodálatos volt vele. Élveztem, hogy nem csak otthon ülünk és élünk egymás mellett, mint már a végén a férjemmel, tetszett, hogy vannak haverjai, így nekem is lettek, és az is tetszett, hogy egy munkahelyen dolgozunk. Minden tökéletes volt, és amellett, hogy rengeteget beszélgettünk és megnevettettük egymást, még a testi vonzalom is megvolt, ami a férjemmel nem, és hát a szex is szuper volt. Noha néha úgy éreztem még gyerek hozzám, eldöntöttük hogy össze költözünk. A szüleim és testvérem nagyon ellenezte kettőnk kapcsolatát, de nem érdekelt. Az összeköltözés után kezdtek bennem feljönni a régi emlékek a férjemmel, hogy milyen jó is volt és hogy milyen harmónia volt köztünk és milyen boldog voltam akkor. Úgy éreztem boldogabb voltam akkor, mint most. A mostani fiúról kiderült, hogy nagyon sokáig alszik, akér délig is, vagy tovább, így minden feladat rám hárul. Megláttam, hogy a férjemhez képest mennyivel komolytalanabb, gyerekesebb. Szeret online játékokon játszani, már nem éreztem mindig azt, hogy annyira szeretne, mint mielőtt összeköltöztünk volna. Nagyon szórta a pénzt, és az anyja a mindene. Ha a haverjaival volt, akkor meg totál második lettem. Így ezért sokat kezdtünk vitázni. Egyik reggel úgy döntöttem visszakönyörgöm magam a férjemhez, és a fiúnak azt mondtam, hogy muszáj megpróbálnom a férjemmel rendbe hozni a dolgokat. De azóta annyira rosszul vagyok, tudom, hogy ezzel a fiúval nincs közös jövőnk, de mégse érzek semmit már a férjem iránt, akivel lenne egy jó életem. De úgy érzem se megcsókolni, se lefeküdni nem tudnék vele, mert azzal megcsalnám a másikat. Se enni, se aludni nem tudok, úgy érzem ebbe belehalok. Mit tegyek? Segítsen valaki!
2018. okt. 24. 09:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De azóta tudom, hogy nagyon szeret engem, de félek, hogy ha elmúlik ez, akkor elhagy én meg egyedül maradok, és akkor se ő, se a férjem nem lesz már.
2018. okt. 24. 09:08
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez is olyan mint a választások, két rossz közül kellene a jobbat.
2018. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Csináld azt, amit a többi ilyen női nem szégyene, kapcsolatfüggő .... darab: ülj bele a környéken az összes farokba, és költözz tovább ahoz, aki el is tart és ki is kormol rendesen. 🤗

(N)

2018. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az új fiú, minden nap iszik, mégha keveset is, de minden nap.
2018. okt. 24. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, látod, csak a jó szex kevés a boldogsághoz. Kell neked egy gyerekes, tintázós, pótmamát kereső, gamer kissrác???
2018. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, a rossz mindig izgalmasabb :))
2018. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Először is nyugodjál meg, költözz haza és próbálj egy kicsit egyedül lenni és rendezni a gondolataidat. Csapongsz ezerrel, egyszer ehhez a férfihez van kedved, 1 nappal később a másikhoz, az élet nem így működik. El kell döntened, hogy melyik férfihoz tudsz vonzódni az összes erényével és hibáival együtt és ha arra a megállapításra jutsz, hogy egyik sem a megfelelő választás számodra, akkor továbblépsz és keresel tovább.

Az írásod alapján nem hiszem hogy a férjed szóba fog veled állni, mert őt egy másik férfiért hagytad el, ennél megalázóbb dolog nincs egy párkapcsolatban, szerintem ne is erőltessed, mert ez kudarcra van ítélve. A fiatal srác számodra gyerekesen viselkedik, nem úgy kezel ahogy azt te elvárnád egy férfitól, akkor lezárod a kapcsolatot és békességben tovább lépsz, nem pocsékolod a drága időt.

A párkapcsolat egyik fő jellemzője, hogy két ember lakva ismeri meg egymást, felszínre jönnek olyan hibák amik korábban rejtve maradtak és ezekkel közösen kell megküzdeni, a kompromisszumok mindig lemondással járnak. Ha nem akarsz anyáskodó szerepben élni,akkor olyan partnert keress aki egyedül él és nem anyuka tartja el.

Ami az első férjeddel való kapcsolatot illeti, sajnos ez tipikus női sajátosság, hogy azt mondjátok hogy a férfi elsőre nem tetszik, de az emberi tulajdonságai miatt "megszépül" és utána már el tudjátok fogadni a kinézetét. Ez talán lehet igaz, de hogy vonzódni soha nem fogtok hozzá szexuálisan az tuti, barátként tökéletes, de idővel kerestek mellé egy szeretőt.

2018. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az olyan ostoba vagy, hogy megérdemled kategória.
2018. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikük sem hozzád való. A férjed jó ember, de rossz a szex. A srác gyerekes. Van ám férfi, aki komoly és a szex is jó vele. Ne menekülj vissza oda, ahol nem voltál boldog.



30n

2018. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bevonzottál két palit, akik boldogtalanná tesznek. Veled van a baj.

Kérj bocsánatot a férjedtől (ez fontos, átverted, méghozzá csúnyán - nem a megcsalásról beszélek, hanem arról, hogy már a kapcsolat kezdetétől kezdve nem vonzódtál hozzá, tehát az egész kapcsolat hazugságra épült) és válj el!


Legyél egyedül, ismerd meg, milyen magadban lenni. Ez talán rávezet arra, hogyan alakíts ki majd a későbbiekben egy olyan kapcsolatot ami igazán boldoggá tesz.


Ha folytatod az egyik ágról a másikra ugrálást, ráfaragsz és végül egyedül maradsz. Én szóltam.

2018. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!