Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elengedni valakit akiről tudjuk, hogy neki egy kicsit sem számítunk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tudom, hogy el kell engedjem mégis szomorúan telnek a naojaim mert nincs velem, mert már a kapcsolatot sem tartjuk. És ugy érzem, hogy nem fogom túlelni ezt.

Én annyira szeretem de ő közbe le .ar engem.

Mit tegyek?


2018. okt. 8. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Biztos, hogy leszar vagy elküldted, ő pedig ezért nem keres ? Lehet, hogy nem vagy meggyőződve arról, hogy nem érdekled. Lehet, hogy egymásra vártok. Nem tudsz róla semmit ?

32/f

2018. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne légy áldozat! Mi van, ha valójában te tetted lapátra, csak fel sem tűnik?
2018. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hagyjuk már az ellenkezőjét tények vannak ne beszéld be azt ami nincs
2018. okt. 8. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Mik a tények?
2018. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is igy jartam most, de meg kell bekelni azzal, hogy az elet, nem anyai patyolgatas. Allando pofonok leselkednek rad, es ezekkel tudni kell felvenni a harcot.
2018. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? És miből gondolod, hogy nem érdekled?
2018. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg vmiért megfog.Hallgass az eszedre h ő nem akar téged. Van még rajta kívül más is, lehet jobb is.
2018. okt. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert böki a csőrödet, hogy nem vagy neki fontos. Önérzet, egó.
2018. okt. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert az érzelmek nem minden esetben kölcsönösek. Attól, hogy te neki semmit sem számítasz, neked számít. Azért ezt nem bonyolult összetenni.

Tenni annyit tehetsz, hogy meggyászolod a dolgot magadban, majd élsz tovább. Sokáig szar lesz, meg fájni fog, de ha alakul az életed (amiért neked kell tenned), akkor egy bizonyos idő eltelése, meghatározó életszakaszba érés után már nagyon távolinak és nevetségesnek fog tűnni az egész.

2018. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!