Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értékelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

A nők miért nem értékelik hogy egy alkoholista férfi meg akar gyógyulni, vissza akar térni a társadalomba, miért néznek le minket?

Figyelt kérdés

1+ éve vagyok gyógyuló alkoholista, szárazon. Mélységesen lenéz szinte minden nő emiatt.

Letagadni nem lehet, annyira az életem része az alkohol, illetve ugye volt.


2018. okt. 28. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Mert ritka az, aki teljesen képes kigyogyulni a szenvedélyéből, orosz rulettezni meg senkinek sincs kedve ilyennel.

Ha te meghoztad a döntést a múltban, hogy az alkoholt választod a rendes, tisztességes élet helyett, akkor most viseld a következményét, és ne vagdalkozz azért, mert a nőknek, akik szabad emberi lények, tőled független élettel ez nem tetszik.

Ha meg tényleg tudod magad tartani az elhatározásodhoz akkor egy idő után úgyis lesz valaki, aki értékeli ezt benned. Vagy nem... De akkor sincs jogod követelőzni.

2018. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálam kizaro ok lenne mégpedig azért mert apám alkoholista ebben nőttem fel. 5 éve váltak el anyával van h 1 évig nem iszik aztán megiszik egy sört és ott vége a dalnak általában már a mentő viszi el. Legutóbb 2 évig bírta aztán berugott tartott 1 hétig... Hát én köszönöm szépen de ebből nem kérek..


A másik ha tényleg nagyon nagyon komolyan gondolod h leszoksz és tiszta maradsz akkor lehet el sem kéne mondanod ismerkedéskor


27N

2018. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyiségedet tarthatják taszítónak, a lenéző, ítélkező viselkedésedet, és nem magát a tényt, hogy gyógyuló alkoholista vagy. Biztosan vannak olyanok, akik ezt el tudnák fogadni, ha látnák, hogy egy intelligens, normális ember vagy. De az itteni kérdéseidből pont nem az derül ki, hogy ilyen lennél.
2018. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elba$ztad akkor annyi. Itt vége a történetnek.

Max számolhatod a hátralevő napokat.

Én 7 éve nem ittam, de semmivel nem lett jobb.

De azért mert alapprobléma megmaradt, azaz én.

Nem ok nélkül lettünk alkoholisták, hanem valami miatt.

És ez miatt a valami miatt nem fogunk soha senkinek kelleni, mert gyenge $zar emberek vagyunk.


Tisztelet a kivételnek, aki az elvonás után teljesen át tudja alakitani az életét a szemêlyiségét, hogy boldog sikeres êletet tudjon élni józanul. De az se garancia semmire. Titkold, hazudj erről a têmáról.

2018. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nőket nem érdekli egy problémás férfi.


A nőknek ösztönösen olyan férfi vonzó, aki domináns, megold mindent, erős és problémamentes.

2018. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!