Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti el tudtok készíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Lányok, ti el tudtok készíteni a párotoknak egy korrekt kétfogásos ebédet, vagy az a hozzáállásotok az egészhez hogy ti nem vagytok házi "cselédek"?

Figyelt kérdés

pl. zöldségleves + marhapörkölt nokedlivel

csirkemell rizzsel, hasonlók.


Normálisan fűszerezve, a húsokat úgy megsütve hogy azok ne legyenek rágósak, kemények, nyersek, stb.


2018. okt. 28. 15:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Jobban szeretném ha ő főzne rám :D
2018. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
55%

Hidd el, jobban jársz ha olyat választasz aki nem ismeri felé a fokhagymát. Mikor a párom megismertem, a sót, cukrot izlelés alapján és a fűszerpaprikát ismerte, mert az piros.

Tőlem megtanult úgy főzni, ahogy én szeretem a kajákat. Nem kellett alkalmazkodnom az ő izvilágához.

2018. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem az a cselédség, ha valaki főz. Ha valaki szeret főzni, és főz a családjára, oké. Cselédség az, mikor a párommal egyformán nem szeretünk, nem akarunk főzni, egyformán lusták vagyunk hozzá, de nekem kell megtanulnom, mert nő vagyok.


De most figyelj, ha te szeretsz és tudsz főzni, miért kéne a nőnek is? Fordított nemeknél, ha a nő tudna és szeretne, senki nem mondaná, hogy ez túl sok munka a nőnek - manapság is sok helyen ez van.


Vagy összejössz valakivel, aki olyan, mint én, én nem tudok, szeretek főzni, viszont imádok takarítani. Ilyenkor mi lenne?


Mert ha te tudsz és szeretsz főzni, de a másiktól is elvárod, akkor te is érzed, milyen megalázó egy felnőttet folyamat etetni.

2018. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy képes vagyok valamire még nem jelenti, hogy meg is fogom csinálni. Tudok főzni, de hülye lennék munka után még főzőcskézni is. Nekem is vannak hobbijaim, el tudom tölteni az időt kellemesen is. Nincs azzal gond, ha valakinél elvárás, hogy az asszonykája csipkés kötényben nokedlit szaggasson még este 6-kor, de akkor azzal nem egymást keressük, ilyen egyszerű.
2018. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnék? Szoktam főzni, de nincs minden nap erőm és energiám hozza. De szívesen várom a párom meleg étellel itthon, mert értékeli. Nem cselédség főzni szerintem, de azt én sem tűrném, ha minden házimunkát nekem kellene végeznem csak azért, mert én vagyok a nő. Én is pont annyit dolgozom, mint a párom, sőt, igazából többet is.
2018. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
85%

Marhapörkölt, rizs, csirkemell...

Úgy írod ki a kérdést, mintha ez lenne a konyhaművészet csúcsa.

2018. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
64%
2018. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

"Marhapörkölt, rizs, csirkemell...


Úgy írod ki a kérdést, mintha ez lenne a konyhaművészet csúcsa."


Szerintem az ide írogató nők jelentős részének egy csirkemell jó megsütése is gondot okozhat.


Az valóban nem művészet hogy belegórod az edénybe és valameddig sütöd.


Jól elkészíteni már kicsit nehezebb.

2018. okt. 28. 16:34
 19/41 anonim ***** válasza:
91%

A férfiaknak miért ne lenne ez ugyanolyan alaptudás, mint a nőknek?

Vagy te még a középkori mentalitás szerint élsz?

2018. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
82%
Bazsika, sose lesz csajod, eseeg anyád főz rád.
2018. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!