Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti el tudtok készíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Lányok, ti el tudtok készíteni a párotoknak egy korrekt kétfogásos ebédet, vagy az a hozzáállásotok az egészhez hogy ti nem vagytok házi "cselédek"?

Figyelt kérdés

pl. zöldségleves + marhapörkölt nokedlivel

csirkemell rizzsel, hasonlók.


Normálisan fűszerezve, a húsokat úgy megsütve hogy azok ne legyenek rágósak, kemények, nyersek, stb.


2018. okt. 28. 15:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%
Balázska....
2018. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
51%
Élhetetlen királynő? Én? Egy egyszerű borsodi proli gyerek vagyok, de azért ne kelljen már ilyen fa szom nokedliket szaggatnom. Nem azért járok el heti négyszer edzeni, hogy utána lisztes hülyeségekkel tömjem magam és elmaradjon a várt fejlődés. Kétnaponta szoktam főzni, takarítani is szoktam rendszeresem, nem is keveset a poratka allergiám miatt és szombatonként egy menhelyen lapátolom a kutyák alól a szart. Aminek értelmét látom azt szívesen megcsinálom, de nem fogok órákat eltölteni feleslegesen a konyhában.
2018. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
13%

Ha muszáj, csinálok csirkepörit teljes kiőrlésű tésztával. A zöldséglevesnek nem sok értelme van, a zöldségek áznak egy fűszeres vízben. Akkor már egy sali a pöri mellé.


Minek két fogás? Ha csórók vagyunk, akkor ja, ki kell töltsön a leves, de ha van pénzünk, veszünk több csirkemellet.

2018. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
Elég sokat főzök és nagyon szeretik a főztöm itthon is és a barátaim is. Én a hagyományok híve vagyok szal minden magyaros kaját szeretek szak húst hússal jó magyar babgulyas és hasonlók. 27N
2018. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

#33

A túlzott takarítás káros ráadásul semmi értelme ha utána poros-szaros helyen mélyeket szippantasz a levegőből.

2018. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
56%

Tudok, meg is csinálom heti átlag 4x, mert jelenleg az a felállás, hogy én itthonról dolgozom, nagyobb gyerek oviban, kicsi még a hasamban, a férjem meg eljár melózni, de van lehetősége hazajönni ebédelni, így készítek ebédet délre. Nem elvárja, csak úgy vagyok vele, ha már haza tud jönni enni rendesen, akkor megcsinálom neki, magam miatt lusta lennék, de így legalább én is ebédelek normálisan. Kifejezetten jól főzök egyébként, bár nem különösebben szeretek főzni (enni annál inkább).

Viszont volt ez fordítva is, nekem volt bejárós munkám, ő volt itthon 24 órás szolgálat után 2-3 napot, akkor meg ő várt meleg kajával mindig. Szóval az a lényeg, hogy amíg kölcsönösségi alapon működnek ezek a dolgok, és a másik is ugyanúgy igyekszik a kedvemben járni, terhet levenni rólam stb., mint én, addig nagyon szívesen megteszem. Onnantól, hogy a másik részéről ez elvárás meg követelés, felőlem éhendögölhet.

2018. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
"Gondolom nagyvárosban panelban felnőtt lány akinek anyja apja reggel ment este jött ,kapott egy 1000est reggeli ebéd vacsorára,Gyorskaján nőtt fel,vagy updaten az nem fog főzni. Azt szokta meg." - Anyám, apám főz, öcsém és én is, de nincs kiszolgálás, csak betegség esetén, ezt szoktam meg.
2018. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
79%
Imádom a leveseket, ha azt is főzök, mást nem is eszek. Vidéki vagyok, marhapörkölt csak bográcsban, és szinte mindig férfi családtag főzi, ha megkérnek rá megcsinálom, de ez ritka. A rizs+csirke nekem egy semmilyen étel, szokott lenni, de nem ájulok el tőle. Ezek nem nehéz ételek, mondjuk egy rétestészta elkészítése már haladó szint. Vagy egy tepertős pogácsa. De a rizs főzése, az nagyon nem.😃
2018. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
10%
Finom is, szeretjük is, persze hogy főzök ilyesmiket, de nagyon ritkán mert nincs rá időm munka mellett főleg hogy hétvégén is dolgozom. Régebben több időm volt, sokmindent sütöttem főztem. Inkább a tortákat szeretem készíteni.
2018. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

el tudnék, viszont én vegetáriánus vagyok, szóval erre már az első pöcctől alkalmatlan, mivel én biztos meg nem fogom a húst. főleg nyersen. illetve, ha a páromat nem zavarja a hányás....... meg tudok csinálni húsmentesen egyébként bármit. de hát, ki akarna egy ilyen nőt :D:D:D (a barátnőm értékeli a mirelit pizzát is)

amúgy nem lenne rendszeres. max 1x egy hónapban lennék rá képes, mert utálok főzni, magamra se szoktam.

2018. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!