Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti el tudtok készíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Lányok, ti el tudtok készíteni a párotoknak egy korrekt kétfogásos ebédet, vagy az a hozzáállásotok az egészhez hogy ti nem vagytok házi "cselédek"?

Figyelt kérdés

pl. zöldségleves + marhapörkölt nokedlivel

csirkemell rizzsel, hasonlók.


Normálisan fűszerezve, a húsokat úgy megsütve hogy azok ne legyenek rágósak, kemények, nyersek, stb.


2018. okt. 28. 15:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz te? Ma már inkább 10 orált mint egy ebéd készitést vállalnak be.
2018. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Szakács vagyok, szóval ez nekem alap.

24/L

2018. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

El tudom készíteni, igen. Nem a kedvencem a főzés, de ügyes vagyok benne. Sőt, bakker sütit is tudok sütni.

Viszont szívesen megcsinálom, amíg a férfi kicseréli a téli-nyári kereket a kocsimon, kicseréli az olajat benne, megjavítja a kiesett konnektort a falon, ha valami elromlik, legalább tudja megállapítani mi a baja (mosógép pl), esetleg meg is tudjon szerelni dolgokat. Te ezek közül melyiket tudod?

2018. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 20 éves koromtól mindennapi dolog! -.-

Szeretek főzni. Szeretem a finom ételeket, és szeretek kisérletezni is.

Mára már én sütöm a péktermékeket otthon, én csinálom a "felvágottat" és sajtot, joghurtot.

Szóval a főzés nekem napi rutin.

2018. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
67%
Én még a hétvégi reggelinek való pékárut is megsütöm minden szombat és vasárnap reggel, mert imádom csinálni. A 2 fogás a minimum minden nap, de heti 2x van pogácsa/süti is. Ezen élem ki a kreativitásom a gyerekek mellett. 😊
2018. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
39%

Kezdemegy vicces történettel? Kiadta nagynéném gyerekkori haveromnak és barátnőjének a lakásukat. A lány tipikus cicababa,ami csak arra jó de arra nagyon. Lány első kérdése:"Hová szokták tenni e teletálat itt?" Nagynéném nem értette,majd amikor rájött kinevette magában. (Ő a hegyekben élt egy kis gyöngyszem faluban világ életében).

Itteni válaszok alapján is azt gondolom lányok nagy része tud,ennek nagy része szokott is főzni.

Az se mindeggy hol nőtt fel,rokonom alpolgármester,mezőgazdasági vállalkozó,ott nagy lakomák voltak férfi is(bográcsban főleg de konyhában is) felesége és lánya is főz olyankor.

A lány most 26 éves boldog 1gyermekes anyuka,falun belül ment féjhez új otthonában is főz.

Gondolom nagyvárosban panelban felnőtt lány akinek anyja apja reggel ment este jött ,kapott egy 1000est reggeli ebéd vacsorára,Gyorskaján nőtt fel,vagy updaten az nem fog főzni. Azt szokta meg.

Kit hogy nevelnek.

2018. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem neveléstől függ. Én panelban laktam, de soha nem kaptam kajára pénzt, anyum minden másnap főzött. Neki ez volt a hobbija, ebben élte ki magát.


Engem nem érdekelt soha a főzés. Én inkább varrok, abban élem ki magam. Egy hobbit, valamihez a kedvet nem lehet belenevelni senkibe. És messze nem vagyok cicababa.


De úgy látom, amire normális választ kéne adni, arra a kérdező nem fogsz válaszolni, csak amire lehet fröcsögni.

2018. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

19:

Mitől nehéz? A legegyszerűbb dolog a világon.

Itt buktál le, hogy nem tudsz főzni.

🤡

2018. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már inkább 10 orált mint egy ebéd készitést vállalnak be."

Kereslet-kínálat. A szomorú tény az hogy választani kell egy férfinak a 10 orál és a főtt ebéd között, akkor persze, hogy a 10 orált válszatják...

2018. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
A baj az, hogy bármelyiket választják. Aki nem szop, nem főz, az semmire nem jó.
2018. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!