Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka ha valakinek egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha valakinek egyszer ez a véleménye, másszor pedig más? (ideál? )

Figyelt kérdés

Hízékony típus vagyok, de sosem hagyom el magam, h ne tudjam azt korrigálni kis odafigyeléssel. A párom is szokott figyelmeztetni (jó szándékból). Ennek mindig is nagyon örültem, mivel jól esik, h törődik velem és azt gondoltam, h nem akarja, h elhízzak. Járok terembe és már a futást is elkezdtem. Kiemelném, h nem a párom miatt ügyelek magamra, hanem saját érdekemből!

Viszont a minap rábukkantam egy közösségi oldalon, h egy olyan lánynak a képeit "tetszikeli", aki kb. sokkal husisabb, viszont a képeken a jó pózok miatt előnyös képeket csikar ki magából (mély dekoltázs stb.). Nem tudom, h h fogalmazzam meg, h ne legyen félreérthető és értsétek is, h mit szeretnék, de nem teljesen értem akkor, h miért ügyel a párom ennyire az én súlyomra (amiből azt szűröm le, h nem akarja, h husis legyek), miközben bejönnek neki az ilyen nők. Bár ahogy írtam, magam miatt teszem amit teszek, de nem értem, h akkor miért figyelmeztet folyton. Természetesen nem alapozok semmit a tetszikelésekre, abszolút nem vagyok ezen kibukva vagy hasonló. Csupán érdekelne mi ez a kettős mérce.


Köszi a normális válaszokat :)


2018. okt. 29. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan olvastál már itt hasonló kérdésekre adott válaszokat.

Racionális oka nincs, de gyakori, hogy előtted szidnak valakit - a súlya, a kinézete, a viselkedése, bármi más miatt- majd éppenhogy vele jönnek össze :D Ezzel szembesülni először igen döbbenetes, aztán már csak röhögcsél az ember, hogy jé.

2018. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen vannak számára vonzó nők, ezek között van husisabb meg vékony is. Miért kéne valakinek ugyanazt a típust hajtania? Nekem nőként eddig még két egyforma pasi nem tetszett, lehet ő is így van vele. No meg a nagy dekoltázst lehet lájkolni, a combján lévő felesleget meg nem...
2018. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1. Sajnos nem volt időm utána nézni, h volt-e ilyen jellegű kérdés. Köszi a választ :))
2018. okt. 29. 08:27
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Ez így igaz, de pl. ami számomra sosem volt ideál pl. lógó pocak, az akkor sem volt az ha az egy jóképű archoz tartozik 😊 Továbbá is vallom, h igen, minden ember más :)
2018. okt. 29. 08:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Tipikus... Volt olyan fiúm, aki állandóan csesztetett a súlyom miatt (165cm - 65 kg voltam akkor), meg hogy nagy a fenekem. Na, amikor otthagyott, egy nálam 2x akkora fenekű csajjal jött össze. Persze őt simán ledisznózza, de ha nekik ez kell...
2018. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Általános törvény a férfiaknál, hogy mindig az kell, ami nincs.

Aki egyedül van, annak nő kell, akinek párja van, annak orál kell, anál kell, fiatalabb nő kell, stb.

Egyik férfi ismerősömnek modell felesége volt, gyönyörű nő, tökéletes adottságokkal. Pár év után megunta, és összejött egy háromszor akkora, sokkal csúnyább nővel...

2018. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Látom, akkor értitek h miről írok :) nekem nem az a bajom, h más nő is tetszik valakinek, csak akkor ne ossza az eszet, h mit h kell, miközben kiderül, h bejön neki az a stílus
2018. okt. 29. 09:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet te előnytelenül hízol. Mondjuk nem mellre meg fenékre, hanem csak hasra, vagy ilyesmi. Vagy lehet bejön neki a husi is, csak nem akar ilyennel megjelenni sehol.
2018. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elég melles vagyok alapból is, ingeket szinte nem is tudok hordani mert ami jo csipőben az kicsi mellben, vagy fordítva és szerencsére fogyás során sem mellből fogyok :) Plusz ennek a lánykának lógó mellei vannak, nem feszesek. De nem akarom ezt magyarázni h olyan érzést keltsek, h én jobb vagyok és ezt próbálom bizonygatni. Van önkritikám szóval ez alapján tudom állítani :) pont h én "arányosan" hizok mindenhová 😅😂 szóval kb egy kaliberű vagyok a lánnyal, annyi különbséggel h ő husisabb :)
2018. okt. 29. 09:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát..akkor csak úgy belájkolta. Ha tetszenél neki husisan, akkor nem mondaná azt, hogy ne hízz.
2018. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!