Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka ha valakinek egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha valakinek egyszer ez a véleménye, másszor pedig más? (ideál? )

Figyelt kérdés

Hízékony típus vagyok, de sosem hagyom el magam, h ne tudjam azt korrigálni kis odafigyeléssel. A párom is szokott figyelmeztetni (jó szándékból). Ennek mindig is nagyon örültem, mivel jól esik, h törődik velem és azt gondoltam, h nem akarja, h elhízzak. Járok terembe és már a futást is elkezdtem. Kiemelném, h nem a párom miatt ügyelek magamra, hanem saját érdekemből!

Viszont a minap rábukkantam egy közösségi oldalon, h egy olyan lánynak a képeit "tetszikeli", aki kb. sokkal husisabb, viszont a képeken a jó pózok miatt előnyös képeket csikar ki magából (mély dekoltázs stb.). Nem tudom, h h fogalmazzam meg, h ne legyen félreérthető és értsétek is, h mit szeretnék, de nem teljesen értem akkor, h miért ügyel a párom ennyire az én súlyomra (amiből azt szűröm le, h nem akarja, h husis legyek), miközben bejönnek neki az ilyen nők. Bár ahogy írtam, magam miatt teszem amit teszek, de nem értem, h akkor miért figyelmeztet folyton. Természetesen nem alapozok semmit a tetszikelésekre, abszolút nem vagyok ezen kibukva vagy hasonló. Csupán érdekelne mi ez a kettős mérce.


Köszi a normális válaszokat :)


2018. okt. 29. 08:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem logikai szempontból a kettőnek egyáltalán nem biztos, hogy van köze egymáshoz 🤔, de szerintem akár nyugodtan meg is kérdezheted tőle. Nyilván nem véletlen, hogy nem szeretné, ha meghízz. Ebben ez a fontos információ.
2018. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
..hogy meghízz.
2018. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze, örülök is neki, h motivál, h vigyázzak magamra, csak ezt a két ellentmondást nem értettem :)
2018. okt. 29. 11:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Erről Ashley Graham plus size modellt tudnám szemléltető példának felhozni. Ahogy mondták már páran előttem is minden ember más, mindenkinek más a testfelépítése és a genetikája. Ashley Graham bár látszik rajta hogy túlsúlyos mégis az arca szép és a tesfelépítése is olyan, hogy egyenletesebben oszlik el rajta a súlyfelesleg. Én is szerencsésebb típus vagyok és egyenletesebben oszlik el rajtam a fölösleg, persze feltűnik, ha 10 kilóval nehezebb vagyok mert nyilván látszik, de nem olyan mértékig. Van akinek jól áll, van aki meg nem olyan szerencsés és nem áll neki jól.
2018. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint megkaptam a megjegyzést, h milyen hasam van stb. szövegek, erre visszakontraztam, mert nen bírtam, h annak milyen hasa van aztán akit tetszikel a neten... Egyből olyan csendbe lett, h azóta is meghúzva járkál a lakásban.
2018. okt. 30. 08:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez aztán minőségi kapcsolat...hagyod, hogy beszólogasson és kritizáljon, meg azt is, hogy más nők képeit lájkolgassa. Nagy lehet a szerelem.
2018. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
"más képeit lájkolgassa" 😂😂😂😂 Ez vicc,ugye? 😂 nincs gondom ha valamit betetszikel, miért lenne ettől sz,r egy kapcsolat? 🤣
2018. nov. 3. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!