Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte ilyet nem mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte ilyet nem mondott, szerintem meg ezt hallottam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Felvezetésképp ez fontos,csak szex van közöttünk,az is ritkán,mi soha nem leszünk egy pár amúgy sem.A zajszint elég nagy volt,elkezdte nekem mondani a férfi hogy biztos azért van ritkán,mert közben mással is vagyok.Nem vagyok mással,de tévképzetei vannak mostanában,és kezd sértő módon beszélni(biztos kézimunkázok,stb.).Próbáltam nem belemenni ebbe a vitába,annyit mondtam hogy beteg,és semmi nem igaz,erre azt mondta idegből a szemembe hogy a k.... a.... röviden,amin teljesen meglepődtem,mert régóta ismerem,ilyet soha nem mondott.Otthagytam,később bocsánatot kért hogy sok hülyeséget mondott,de tagadja az ominózus mondatot,ő nem mondott ilyet.Én 98%-ban ezt hallottam,a 2% azért van,mert elbizonytalanított,de ezt nem lehet összekeverni más mondattal.Teljesen ki vagyok ezen akadva hogy mert ilyet mondani,eddig ilyen nem volt,nekem egy férfi se mondjon ilyet.Ezzel elásta magát valahol,még ha tagadja is.Idegbeteg amint látom.Ti mit mondanátok neki erre,mert most azt hiszi szerintem,hogy átsiklottam a dolog felett.(ki kellett pontoznom,mert fennakadt a szűrőn,másképp nem tudom leírni)
2018. okt. 29. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Hogy hogy mit csinalj? Ignorald orokre.

Eleve nem ertem ezt a szexre osszejarni folgot. Olyan nagy asz talan az agyban? Ketlem.

2018. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

"csak szex van közöttünk,az is ritkán,mi soha nem leszünk egy pár amúgy sem."


Ha érzelmek nélkül csak a szex miatt vagytok együtt akkor ilyen előfordulhat. Én sem tisztelnék egy ilyen nőt, de ilyen kapcsolatba nem is mennék bele.


Részéről sincs semmi tisztelet feléd. Ez bármilyen emberi kapcsolat esetén a minimum követelmény.

2018. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny az embered. Bár szexkapcsolatban ilyen NINCS. Annyit kellett volna válaszonlod hogy "és ha igen? Nem sok közöd van hozzá minvel NEM VAGY A PÁROM." Amúgy lapát mielőtt durvul a helyzet.
2018. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez van, amikor emberek odadobják a testüket csak úgy a másiknak. Ösztönök győzelme a józan ész felett.
2018. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom a fickónak csak te vagy, és kezd rájönni, hogy mivel csak szexkapcsolat, ezért simán lehetsz mással is, és beindult a féltékenység.

Olyan férfit is láttam már, aki agyba-főbe csalta a párját, de mikor vele történt meg ez egyszer, teljes mértékben fel volt háborodva, és igazságot követelt...


Hagyd ott, míg nem késő, és keress egy normális férfit, aki kevésbé idegbeteg.

2018. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Majd ha nem hasznaltatod magad ingyen lyukkent, akkor tisztelni is fognak. Jelenleg azonban csak jar a szad hogy a neveden szolit :D.
2018. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Vele is lefeküdtél, miért ne feltételezhetné, hogy mással is megtetted?! Ez nem féltékenykedés csak így logikázta ki.. ja és az igazság néha fáj ;)
2018. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

"Vele is lefeküdtél, miért ne feltételezhetné, hogy mással is megtetted?!"


És akkor mi lenne? Semmi köze hozzá.

A férfiakat is őcska ribbancnak nevezed, ha lefekszik valakivel. Idióta!

2018. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kevesebbért is dobtam már pasit.Zárd ki az életedből.
2018. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Az a helyzet, hogy te vagy neki az ingyen punci, meg az ingyenélvezet. Valójában semennyire sem becsül téged, semmire sem tart téged. Ezért is mondta ki azt, amit valahol mélyen érez, hogy neki egy k**** vagy, erről te is tehetsz vastagon.
2018. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!