Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte ilyet nem mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte ilyet nem mondott, szerintem meg ezt hallottam, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Felvezetésképp ez fontos,csak szex van közöttünk,az is ritkán,mi soha nem leszünk egy pár amúgy sem.A zajszint elég nagy volt,elkezdte nekem mondani a férfi hogy biztos azért van ritkán,mert közben mással is vagyok.Nem vagyok mással,de tévképzetei vannak mostanában,és kezd sértő módon beszélni(biztos kézimunkázok,stb.).Próbáltam nem belemenni ebbe a vitába,annyit mondtam hogy beteg,és semmi nem igaz,erre azt mondta idegből a szemembe hogy a k.... a.... röviden,amin teljesen meglepődtem,mert régóta ismerem,ilyet soha nem mondott.Otthagytam,később bocsánatot kért hogy sok hülyeséget mondott,de tagadja az ominózus mondatot,ő nem mondott ilyet.Én 98%-ban ezt hallottam,a 2% azért van,mert elbizonytalanított,de ezt nem lehet összekeverni más mondattal.Teljesen ki vagyok ezen akadva hogy mert ilyet mondani,eddig ilyen nem volt,nekem egy férfi se mondjon ilyet.Ezzel elásta magát valahol,még ha tagadja is.Idegbeteg amint látom.Ti mit mondanátok neki erre,mert most azt hiszi szerintem,hogy átsiklottam a dolog felett.(ki kellett pontoznom,mert fennakadt a szűrőn,másképp nem tudom leírni)
2018. okt. 29. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne menj bele csak szex jellegű kapcsolatba.

Ne menj bele csak szex jellegű kapcsolatba.

Ne menj bele csak szex jellegű kapcsolatba.


Ezt még ismételd el magadnak százszor, kérdező, hátha tudatosul.

2018. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy azért nevezett így mert szerinte mással is vagy, nekem úgy jön le, hogy féltékeny. Ha pedig nem érezne semmit irántad, nem lenne féltékeny. Szóval adott a kérdés, hogy mit is érez irántad pontosan.
2018. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmi kül, csak birtokolni akar a kis görény. Ignoráld. A szexkapcsolatnak is vannak kimondatlan szabályai, amiket ő nem tart be. Nem való egy ilyennek az. Még erre is alkalmatlan.
2018. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, érez vmit #12., csak azt ne mond, h ez a szerelem... a kázás nélkül is sértő módon beszélt, egy szerelmes férfi nem tesz ilyet. Birtokolni akar, semmi több.
2018. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Nem írtam, hogy szerelmes. Egyik ismerősöm futott bele ilyen egyénbe. Az illető szerelemnek hívta közben a másik meg birtokolni akarta.

De abban egyetérthetünk, hogy nem közömbös a kérdező iránt, hisz akkor nem féltékenykedne.

2018. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Állítólag azt mondta,hogy ki az anyádat érdekel.Viszont kiderült az is,hogy belenézett a telefonomba,amit megint nem feltételeztem volna róla.Semmi olyan nincs benne,egyik exem irogat hogy ez meg az legyen,de figyelmen kívül hagyom.Ebből azt szűrte le hogy biztos lefeküdtem vele,és ezt nem bírja elviselni.És annyit kattog ezen,h kitalálta fejezzük be.Ő valahol összekeveri a szexkapcsolatot a normális kapcsolattal,és ez így már meghatározhatatlan kapcsolat.
2018. okt. 30. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!