Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Ha visszautasít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Ha visszautasít egy nő ismerősötök, leépítitek idővel az ismeretséget?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 06:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen.
2018. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
engem mindig leépítettek.
2018. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha jót akarok magamnak, akkor le.

De vannak olyanok, akik szeretnek szenvedni.

2018. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 gondolom te nő vagy ?
2018. okt. 30. 06:52
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
2-es vagyok: igen, nő vagyok.
2018. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ:

-hogyan történ a leépítés

-van-e etetés utána

-vannak-e kihasználós ugráltatások

-élősködik-e rajtad tudván, hogy érzelmeid vannak

-ESETLEG tök normális haverként és nem kiaknázandó bányaként kezel


Mondok néhány velem megtörtént példát is.

1. Közli maradjunk haverok, majd csak akkor keres, ha pénz kell neki, költöztető, vagy fuvar...

Kompenzációt pedig soha még csak fel sem ajánlja pl. hogy fizetné legalább a benzint, vagy megkínálna rakodás közben, stb. --- LEÉPÍTÉS!

2. Sosem keres, elhagyja a pasija vigasztald ---LEÉPÍTÉS!

3. Durván elküld melegebb éghajlatra, majd szorult helyzetbe kerülve pár hónap után megkér, hogy barátok vagytok segítsed ki 500 000-el --- INSTANT LEÉPÍTÉS :)

4. Még nem áll készen egy kapcsolatra, makd 20 000-ért lefekszik az apáddal és veled is üzletelni akar --- INSTANT LEÉPÍTÉS!

5. Barátságos, emberi a visszautasítás, nagy ritkán még keres is néha MSN-en, majd megkér, hogy segítsél neki építeni egy kerti grillezőt, mert hallotta, hogy milyen jót csináltál egyik ismerősötöknek. Felajánlja, hogy fizeti, de megegyeztek, hogy elég, ha az alapanyagokat megveszi, majd elfelejt meghívni a kerti partira, ahova az összes közös ismerős hivatalos.

1 évig se híre se hamva, majd betoppan, hogy segítsél ismételten, az anyagokat már megvette, persze elvárná, hogy pénzbeli kompenzáció nélkül, hiszen barátok vagyunk... --- LEÉPÍTÉS!

6. Még nincsen túl a szakításán (2 év után), másnap meg összefekszik 3 pasival --- INSTANT LEÉPÍTÉS!

7. Normális a visszautasítás, heti szinten keres telefon, vagy internet, majd 1 hónap után bedobja a lehetőséget, hogy 2m-os hitelével elúszott, ha kisegítem, akkor lefekszik velem --- INSTANT LEÉPÍTÉS!

8. Nem áll készen kapcsolatra, de barátok extrákkal lehetünk --- BARÁTOK MARADUNK :)

9. Dettó ugyan ez, de van közben palija is --- OK :)

10. Leépített egy hölgy, ismét megpróbálja a férjével, amit totálisan elfogadok és tisztelem érte. A férje is jó fej tudja, hogy 2 hónapig a feleségével éltem, de haverok lettünk és segítünk egymásnak, olyanok mint régi barátok. --- NINCS LEÉPÍTÉS!

11. 4-5 egyéb nőtől visszautasítás, közben szexelgetés, de ha nem keresem őket, akkor nincsen semmi kommunikáció --- Döntsed el ez minek minősül!

2018. okt. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azonnal
2018. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem idővel, azonnal, ha határozottan csinálja.

Nem vagyok mazochista, hogy jó pofizzak és közbe szenvedjek.

Elég gyorsan megszakitok vele minden kapcsolatot, ha ez nem tudom megoldani, akkor minimális kötelező kapcsolat tartás.

2018. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ez a körülményektől is függ, de 60% minimum az esélye, hogy igen.
2018. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Mikor nem?
2018. okt. 30. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!