Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Ha visszautasít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Ha visszautasít egy nő ismerősötök, leépítitek idővel az ismeretséget?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 06:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6 csak azt nem értem, hogy honnan kapartál össze ennyi szutykot? Vagy csak én mozgok túl jó körökben? :)
2018. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem építem le, hogy ha még látok esélyt... és akkor látok esélyt, hogyha pl nincsen túl egy kapcsolaton, érzelmileg még nem került semleges állapotba és ezért utasított vissza... akkor ki kell várni, de nem szabad " megszakítani" a dolgokat.
2018. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#6


1,2,3,6,8,9 befigyelt nekem is. Véletlenül nem egy Zsanett keresztnevű dögös barna játszotta el ezt? :D

2018. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Zsanett :), a 3-as az volt.

Te is társkeresőn találtál rá, vagy csak a sors fintora???

2018. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#6: Az igen, szép kis női barátok. Hogy nem sül le a pofájukról a bőr...
2018. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!