Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg korlátozom a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korlátozom a párom, ha nem zavarom el (konkrétan) itthonról szórakozni? Miért mondják meg ismeretlenek, hogy a mi kapcsolatunk mennyire jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Volt már párszor, hogy megemlítettem, hogy a párom introvertált, inkább otthonülős típus, szabadidőnkben inkább itthon töltjük az időnket együtt, olvasunk, sütünk-főzünk, kertészkedünk, filmezünk, játszunk satöbbi satöbbi, havonta egyszer átjönnek a barátaink (nálunk van a legtöbb hely, meg mi szeretünk a legkevésbé kimozdulni :D ), akkor együtt töltjük az egész estét, van társaság. Nekünk ez így tök jó.


Erre megkaptam már többször, hogy biztos tipikus sárkány vagyok, szegény párom, ez így nem élet, a férfiembörnek szüksége van rá, hogy eljárjon ide-oda haverokkal, bulizni, ilyesmik, ehelyett én rá vagyok telepedve és elnyomom és korlátozom, és majd meglátom, hogy jól kidob, meg amúgy is egészségtelen folyton együtt lenni és majd jól megromlik a kapcsolat, és így tovább.


De ha ő ezt szereti, és nem kívánkozik el itthonról esténként, akkor azért miért én vagyok a hibás? :D

Meg honnan jön ez, hogy MINDEN férfi szeret bulizgatni meg haverokkal elmenni mindenfele?

Mi lenne a megoldás ezek szerint? El kellene zavarnom, és kizárni a házból, hogy addig ne jöjjön haza, amíg nem szórakozott? (Mindig megkérdezem, de sose válaszolnak akik beszólnak)

Miért sajnálják le a páromat? Miért hiszik, hogy ami nekik esetleg nem annyira jó, az másnak se az?

Milyen alapon papucsozzák le a párom, csak ezért?


Úgy általában, miért fáj az embereknek, ha valaki másképp éli a mindennapjait? Pontosan mit ártunk azzal bárkinek, hogy nem járogatunk el bulikázni?

Miért érzik páran valamiféle szent kötelességüknek, hogy olyan férfiak jogaiért harcoljanak, akik köszönik szépen, tök jól megvannak? :D


2018. okt. 30. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
De miért érdekel mások véleménye? Pláne itt, az oldalon? Éljetek úgy, ahogy nektek tetszik, ne akarj idegen embereket meggyőzni az igazadról, mert felesleges, és többnyire nem is sikerül :-)
2018. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Csak vicces, és érdekelne, hogy "mire gondolt a költő?" :))

2018. okt. 30. 16:09
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
Te is épp a párod jogaiért harcolsz foggal-körömmel, pedig gondolom nem kért meg rá, hogy kiírd ezt a kérdést. Sárkánynak nem, de a hosszú, méltatlankodó szöveg alapján kissé heves vérmérsékletűnek el tudlak képzelni.
2018. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!