Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem okoz örömet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem okoz örömet, hogy végre észrevesznek a nők?

Figyelt kérdés

Régebben semmi esélyem nem volt lányoknál, pedig nagyon szerettem volna, de esélyt se adtak, folyton csak a sok szar visszautasítást kaptam, és hát ez lelkileg eléggé megviselt. Azóta fejlesztettem kicsit a külsőmön, magabiztosabb is lettem, illetve kevésbé vagyok görcsös, és így már a nők is észrevesznek, olyan is volt már, aki kezdeményezett nálam, illetve többnél is lett volna esélyem, olyannál is, aki nekem is szimpatikus volt. Mégse érzem azt, hogy de jó, nem tudok úgy örülni ennek, ahogy régen gondoltam, hogy örülnék neki. Vagyis néha boldog vagyok, néha meg az van a fejemben, hogy minek ez, nem is hiányzik nekem egy nő, meg hogy a régi énem úgyse kellett volna nekik se, akkor most mit akarnak?


Ennek mi lehet az oka?


2018. okt. 30. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az az oka,hogy agyilag ugyanazon a szinten maradtál,mint amilyen voltál.
2018. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A nök a hibásak, hogy észrevesznek.
2018. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Az az oka hogy a mély traumàk felulírása még nem történt meg, sok csajjal kéne lenned hogy tudatalatti elhidd hogy elég vagy
2018. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Az az oka, hogy rájöttél hogy mennyire egy felszínes, undorító világ.
2018. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%

Ugyanezt érzem, amit te is. Pedig ugyanaz a személyiség vagyok, aki huszonévesen, 65 kilósan, nyikhaj testalkattal ismerkedni szeretett volna, de folyton lekoptatták.

Viszont most, 35 évesen, 88-90 kilósan, kivállasodva, izmokat felépítve, adva a külcsínre, mégis ugyanaz vagyok, aki voltam. Semmiben nem vagyok másabb, nem vagyok jobb/rosszabb ember, mint aki akkor voltam. És zavar, hogy olyan elképesztően gyönyörű nők vesznek észre, méregetnek, szkennelnek végig, akik előtte rám se szartak.

Ilyenkor azért elgondolkodsz azon, hogy most mégis mennyivel vagy jobb/rosszabb ember a nők szemében, mint akkor, egy jó évtizeddel ezelőtt, amikor szívből szerettél volna összejönni egy nővel.

Ennyit számít? Igen, sajnos ennyit számít. Ennyi számít, hogy mit mutatsz a külvilág felé a testi adottságaidból. Ez a valóság. Csakhogy eljutottunk oda, hogy most már nekem nincs huzalmam senkivel sem komolyabbat elképzelni. Mert őket ez fogja meg. Ez! Minden más tulajdonságod mellékes. Majd alkalmazkodnak hozzád.

A kudarcok engem mindig arra serkentettek, hogy fejlesszem magam. De milyen áron. Olyan áron, hogy rádöbbentett arra ez az egész folyamat, hogy a nőknek kizárólag a külső adottságaid számítanak, utána bármilyen moslék tulajdonságodat képesek elfogadni függetlenül attól, hogy egy szakmunkás CO hegesztő vagy, vagy éppen egy csúcskategóriás bankár.

2018. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Lelkileg is helyre kellene tenned magad és befejezni a sértődött kisfiú dacát.
2018. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a személyiségem is változott az elmúlt pár évben. Tuti neked is, cssk nem veszed eszre
2018. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 jól megírta és teljesen igaza is van. Roppant kiábrándító ráeszmélni, hogy a nők mennyire sekélyesek. Akkor nem kellettél, most meg már tepernének. Szánalmas...
2018. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem kellek az a baj, ha kellek az a baj..."


Tessék eldönteni, hogy mit szeretnél! Amúgy szerinted azzal, hogy változott a külsőd, nem változott a kisugárzásod is? Amire a nők felfigyelnek már???

De akkor maradj egyedül, ha neked nem kellenek. Egyéni döntés.

2018. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5ös, mély


35 körül rájönnek, hogy hoppá most már annyira nem vonzóak, nincs akkor erejük a férfiak felett, mivel most a már a férfiak átvették a választhatóság szerepét


gyúrd ki magad, csináld meg a hajad, öltözködj faszán, aztán kapni fogod a nőktől való nyitottságot rendesen


menjenek a francba :)

2018. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!