Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányba beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányba beleszerettem, de buta, hiszékeny, naiv, gyenge akaratú, hisztis és idegileg sem valami stabil. Na mi legyen?

Figyelt kérdés
az van, hogy tiszta agyrém. úgy játszanak vele, és olyanokat hisz el másoknak, hogy az valami orbitális poén, én meg sajnos beleszerettem, de hallani sem akarok róla, el akarom felejteni, mert ilyen lányt éjjel-nappal győzködni kellene, és már volt is bajom vele, mert barátnői mondogatták a f-szságot... miért büntet a sors, és most mi legyen?
2010. jún. 25. 00:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

82% - os

de nem lenne rossz lány, csak így... ááá... nem hiszem el... nem is az a gond, ha pl. most leszerelem a barátnőjét, de most bárki, akivel jóban lesz, és nem tetszem neki (nagy az esély, elég szélsőséges vagyok), akkor majd mindig összeugraszt vele? vagy elbizonytalanítom???


69% - os

ó, kösz!

hát nem akarom így bepiszkolni a kezem, hogy összeugrasztom vele, egyrészt, másrészt meg nem kivitelezhető, és minden szál hozzám vezetne.

nem vagyok színészkedős típus, meg elég régóta ismerik már egymást...

hát én inkább úgy nevezném ezt, hogy a tenger aljából felviszem a lelakatolt ládát, miközben egy cápa kering a lábamnál, és egy megvadult halász a szigonypuskával rálő az oxigénpalackomra, nagy nehezen kijutok a partra, leverem a lakatot, benne a damil, ami ragasztóval van bekenve, és a parton megjelennek a kannibálok, kb. ilyen szint, mert van még más akadályozó tényező (szülök, rokonok, egy kis távolság), szóval nem tudom, mi legyen. beleszerettem, de nincs "szövetségesem".

2010. jún. 25. 03:24
 22/27 anonim ***** válasza:

Érdekes egy csaj mit ne mondjak...

Azt nem írtad le, hogy ő hogyan viszonyul hozzád. Ő is szerelmes beléd? Vagy csak szimplán jártok? Mert ne haragudj, de a cselekedeteiből nem mutatkozik szerelem.

Én is azt tanácsolom, mint az előttem szólók többsége, hogy hagyd a fenébe! Nagyon éretlen kis csaj. Azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. És amíg erősíted benne ezt a hitet azzal hogy mindent elnézel neki, azt is fogja hinni. Akkor kapna igazán észbe ha azt mondanád szüneteltessétek a kapcsolatot, és ez idő alatt semmit nem foglalkoznál vele, se egy sms se egy telefon.

Mondjuk a helyedben az ajándékos sztori után rögtön szakítottam volna vele, mert ez mutatja hogy mennyire nem tisztel és nem fontosak számára az ajándékaid. A barátnőm még az első randinkon használt szalvétát is eltette, és ugyanígy csinálna egy gyerekes házacska-napocska rajzzal is ha azt adnék neki.

A barátnőd barátnőjéről meg annyit, hogy ha nem akar, nem hallgat rá! 16 évesen már meg kéne hogy legyen a magához való esze, és nem kellene másokra hallgatnia.

De én a szakítást tanácsolom. Keress olyan lányt aki érettebb és aki értékeli a szerelmedet, hidd el megtalálod!

27F

2010. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

87% -os

annyit tudok biztosra, hogy belém volt zúgva, akkor még nem tudott rólam a barátnője, meg kb. senki.

az a gond, hogy igazából nem rossz lány, csak úgy érzem, a barátok, meg az emberek túl nagy befolyással vannak rá, de úgy érzem, kevés vagyok ahhoz, hogy egy jópár emberrel szembemenjek, elég erős az akaratom, de ezt pont kiforgatják majd, hogy "mindenkitől el akarom szakítani"...

2010. jún. 25. 12:45
 24/27 anonim ***** válasza:
mikor fogja már fel mindenki, hogy ha problémás az eset, OTT KELL HAGYNI A P!CSÁBA és kész? minek készítenéd ki magad egy ilyen hülyéért? le se szard, nem érdemli meg egy férfitől sem, hogy normálisan közeledjen felé.
2010. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hát én őszintén nem értem, hogy lehet beleszeretni egy ilyen lelkibeteg pics@ba, sok normális csajnak meg nincs barátja... sztem hagyd ott, hát semmi se jó neki, ha meg majd belédesik majd fenyegetőzni fog azzal h öngyi lesz meg ezek te meg majd leshetsz, h minek is kezdtél vele:S jobb otthagyni az elején te is leírtad h egy instabil kis hü.lye, nem beszélve a nyomorék barátnőiről:S keress inkább normális lányt, ne olyat akivel már most a baj van:S
2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

10:50-es vagyok. Látom, hogy szereted a lányt, de most sokkal bölcsebb dolog lenne ha a szíved helyett az eszedre hallgatnál. Látom az általad írtakban, hogy tele vagy bizonytalansággal, érzed hogy nem jó így a kapcsolat, de mégis folytatni akarod.

Viszont tényleg jobb lenne a szakítás, mert ha a lány barátai (köztük a legjobb) ennyire ellened van, akkor nem fog működni a dolog.

Most még csak kis dolgokkal idegelik a barátnődet. De a jövőben ennél sokkal messzebb fognak menni, mert látják, hogy a lány mennyire hallgat rájuk. Akkor lenne jövőtök, ha a lány nem lenne ennyire befolyásolható és dilis.

Hanyagold őt, és keress olyat, aki megérdemli a szerelmedet!

2010. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy beszélj vele, vagy válaszd le róla a barátnőjét, mint a repeszgránát a rohamozó páncélosokról leválasztotta anno a gyalogsági támogatást! Itt sincs esélyed másképp, és ott se volt anno!


A csajban nincs elég értelem hogy hass rá! Ez olyan mintha beszélni akarnád tanítani a hörcsögödet. Egyszerűen nem megy!


Ha otthagyod és azt mondod hogy a barátnője és a környezete elintézte hogy ne lehessen boldog, az is kétélű fegyver, mert ha nincs agya, akkor úgyis elhiszi amit a másik oldal állít. Mármint ezt az úgyis csak arra kellettél szöveget.


Szerintem francba az érzelmekkel, ezt a csatát nem érdemes megnyerned. Rengeteg szép és izgalmas nő van még a környezetedben ez holtbiztos! Rajtad múlik hogy melyikkel jössz össze!

2010. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!