Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi fizetés felett áll szóba bárkivel ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


240-el már rá lehet írni sztetek?


2018. nov. 3. 01:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
8%

Egyszeru videki egyetemista lany. Ilyenekkel tele vannak az rgyetemek budapesten. Ez az atlag kategoria also fele.


A fotokrol ugy tunik,hogy foglalt.

2018. nov. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%
Ezer jobb csaj van az olyanok között, akik nem fizetősek. 240k meg röhejes pénz egy ilyen pénzéhes ribinek. Bp-i nettó átlagbért (265k) nem éri el.
2018. nov. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
A stílusoddal nagyobb bajok vannak, mint a fizetéseddel.
2018. nov. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
De rohadt unalmas lehet egy fél életet sminkasztalnál meg a szoliban tölteni. :(
2018. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%
#9 Jól néz ki a csaj, de ilyen flegma lehúzós pcsa attitűddel nem hiszem, hogy túl nagy sikere lenne. A puncsos pasik többsége hiába gazdag, nem fizet ennyit egy lányért. Én is voltam fent és sokkal több pasit fogtam úgy, hogy azt mondtam, alkalmanként 50-60 ezer, mintha havi 500-at követelnék. Erre a volt “kuncsaftjaim” is azt mondták, hogy túlárazás és tudnának annyit fizetni, csak nem hülyék :D Persze előbb-utóbb biztos kifog a kiscsaj egy Andy Vajnát, csak azzal ilyen összegért már nyilvánosan mutatkozni is kell. Egy okos lány viszont ebbe nem megy bele, mert onnantól le nem mosod magadról a rbanc címkét.
2018. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Ezek a p#csák minden hétvégén más-más országban, más-más kontinensen szelfizgetnek? Hát ki a tököm bírná ezt finanszírozni? Egy hétvége alatt ezek annyit eltapsikolnak, mint amennyit 3 hónap alatt megkeresek.
2018. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

240-ből el tudsz utazgatni vele úgy pálmafás tengerpartra, hogy mindent te fizetsz?

Ez a csaj ennyit ver el egy laza pénteki nap a plázában.

2018. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, ha csak a pénzt nézed, akkor ez nagyon kevés!


Egyébként: neketek tényleg ilyen lányok tetszenek?? :DDD

2018. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja, osztom az előzőt. Nektek komolyan EZ(!) kell?

Én is csak érdeklődök.

2018. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi extra nincs a lányban... Imádom, hogy egy pár kanári-szigeteki képtől itt a gyk-n mindenki eldobja az agyát, hogy biztos gazdag pasi kell neki, lol
2018. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!