Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy férfi? Félős vagy viccesnek tartja?

Figyelt kérdés

Először találkoztam a netes pasassal. Nem terveztünk semmit pusztán leveleztünk. A végén odaadott egy kis ajándékot, amit csak otthon bonthattam ki. 2 színház jegy volt benne.


Ez illendő randira hívó magatartás?



2018. nov. 3. 06:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

2 jegy volt benne. Kettő...

Szóval lényegében ez nem egy meghívás, mert kvázi az ő jegyét is megkaptad.

Most rajtad áll a dolog, hogy kié lesz a másik jegy. Úgyhogy tulajdonképpen te hívod meg őt, nem?! :D

Érdekes dolog ez, ha kicsit tovább gondolod, de mivel én nyilván csak kötekedek és nem látom a jót a dolgok mögött, te ne gondolkozz ezen többet csak élvezd.

2018. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért az elég szomorú, hogy a kérdezőnek telefonos segítségre van szüksége ahhoz, hogy eldönts, hogy egy ilyen gesztus + vagy -
2018. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!