Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiatal tizenévesekről (12-13-14 évesek), akik levetkőznek webkamerán, és úgy veszik, hogy 'semmi' nem történt?

Figyelt kérdés
nagyon sok ilyen kislány ledobja a ruháit, meg csinál magával ezt-azt, amcsiban ez nem téma, ott már sokkal durvább dolgok is vannak, de most már nálunk is egyre több ilyen lány van. és mivel nem 'személyesen' történik, úgy veszik, hogy ez nem ribancság, mert csak egy webkamerának vetkőznek le. pedig szerintem ez kőkemény k*rvaság. igazam van?
2010. jún. 25. 12:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
mindenhol... myvip, főleg, meg a társkeresők.
2010. jún. 25. 13:17
 12/25 anonim válasza:

Volt egy ilyen barátnőm, aki szintén ezt csinálta.

Egy fiúnak vetkőzött, de a fiúnál ott voltak a haverjai Szóval elég sokan látták.

Kb. két éve volt, de mai napig nagyon sokan b@aszogatják ezzel.

Ezek után megkérdezném, hogy vajon megérte????


Másrészről ha a szülei tudnák, akkor biztosan "nagyon büszkék" lennének.


A lány pedig egyre közelebb van ahhoz, hogy egy k.rva legyen....

2010. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

13:09 én a helyedbe mondtam volna neki hogy megteszem, de elöbb mutasson ö valamit, azt szépen screen, és mehet napiszara :D

16L

2010. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
háth az az igazság, hogy haveromnak is van egy-két ilyen doksija lányokról, a kérdés az, vajon mutassam meg szüleinek (lányoknak)?
2010. jún. 25. 14:29
 15/25 anonim ***** válasza:

az az igazság hogy egy 12-13 éves lány igazából fel sem fogja hogy ilyenkor mit csinál... :S Legalábbis sztem. És ezt használják ki a férfiak, ami viszont a pasik részéről szemétség...

Meg a szülők is gondolkodhatnának egy kicsit mielőtt webcamerát vesznek a kislányuknak...

=)15/L

2010. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
és te, kedves utolsó, voltál már ilyen huncutságnak részese?
2010. jún. 25. 14:52
 17/25 anonim ***** válasza:

12 évesen... Egyszer fordult elő és nagyon megbántam utána. Azóta már eladtam a webcamerámat. És nem szándékozom ilyet többször csinálni. Normális életet szeretnék élni.

=)15/L

2010. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ejjha.. legalább őszinte vagy. :) és valami huszonéves f-szi volt?
2010. jún. 25. 14:57
 19/25 anonim ***** válasza:

16-nak mondta magát, akkor el is hittem, de mostmár biztos vagyok benne hogy több volt akkor. Egyébként szerintem ez ugyanúgy pedofília, mintha megerőszakolna egy kislányt az utcán, szóval ugyanúgy büntetendő lenne, de ez csak az én véleményem.

=)15/L

2010. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
ez a sztori érdekel, írok egy privit, okés?
2010. jún. 25. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!