Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a fiatal tizenévesekről (12-13-14 évesek), akik levetkőznek webkamerán, és úgy veszik, hogy 'semmi' nem történt?

Figyelt kérdés
nagyon sok ilyen kislány ledobja a ruháit, meg csinál magával ezt-azt, amcsiban ez nem téma, ott már sokkal durvább dolgok is vannak, de most már nálunk is egyre több ilyen lány van. és mivel nem 'személyesen' történik, úgy veszik, hogy ez nem ribancság, mert csak egy webkamerának vetkőznek le. pedig szerintem ez kőkemény k*rvaság. igazam van?
2010. jún. 25. 12:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Rendben van. Várom.

=)15/L

2010. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
megvolt!
2010. jún. 25. 15:04
 23/25 anonim ***** válasza:

sztem csak egy kis figyelmet akarnak, és ez azért sokkal jobb mintha élőben csinálnák, vagy tényleg sexselnének mindenkivel...

nem igaz hogy "nem történt semmi", de azért ösze sem hasonlítható egy egyészakással..szerintem

20/l

2010. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
headshot
2010. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Büdös r*bancok! A neten mutogatják magukat, de ha meglátnak élőben egy f*szt akkor sírva szaladnak az anyjukhoz. Tapasztalatból mondom!
2010. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!