Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az együttéles öli meg szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együttéles öli meg szerelmet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Van benne valami

Igen

2018. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Gondolj bele, mennyire ritka hogy ketten passzolnak egymáshoz, akiket együtt látsz, lehet nem mindenben értenek egyet, és csak azért élnek még együtt, mert az egyik többet enged, lemond az elképzeléseiről.


Megint más amikor 1-2 órát, vagy fél napot, elvannak a felek, de amikor egy fedél alá kerülnek ott dől el hogy működik-e a dolog, és meglepő de a testiség az másodlagos.

2018. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Nekem még nem volt sosem kapcsolatom az életben, de táborban, csapaterősítő tréningen voltam már, és azt érzem, hogy addig érdekes számomra valaki, amíg közelebbről nem ismerem meg, tehát igen, van benne igazság.
2018. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nálam igen. Mivel elviselhetetlen vagyok, sokáig nem húzná mellettem senki. Esetleg egy nagy házban, ahol van mód külön is lenni. De azt sem viseli el sok ember.
2018. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Eddig egyszer éltem együtt valakivel,de sok volt a veszekedés egy idő után.Olyan emberrel még nem találkoztam akire azt mondtam volna hogy szívesen élnék vele együtt,pedig lassan 40 vagyok.Nem szeretem ha sertepertél körülöttem valaki.
2018. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát hallod, amelyiket megöli, az annyit is ér.
2018. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk csak jobbá tette. Ha két össze nem illő ember költözik össze, akkor jobb is, ha megöli az összeköltözés. Nem véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg a másik. Én szerencsés voltam, nekünk kezdetektől fogva jól működik, és csak szorosabb lett tőle a kapcsolatunk, minden nappal jobban szeretem, pedig már több éve együtt vagyunk.
2018. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ahogy fordítva se igaz. Ha két ember nem illik össze, akkor is szét fognak menni, ha nem élnek együtt.

Nem azért megy tönkre, mert együtt élnek. Hanem mert jobban megismerik egymást, és lehull az álarcuk.

2018. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!