Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat a frusztrált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat a frusztrált, csúnya nőknél, hogy elterjesztik azokról a srácokról, akiknek nem kellettek/kellenének, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Hozzájuk csatlakoznak a pletyka terjesztésében a srácnál jóval alacsonyabb kategóriájú, rondácska pasik. Már vagy az 5. pasinál játsszák ezt el a munkahelyemen úgy, hogy többségéről tudni, hogy szexelt már nővel.

2018. nov. 7. 20:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na erről beszéltem, ez a görcsös bizonyítgatás, amit a 82%-os csinál. Nekem is feltűnt, hogy a 2. kommentjét egy tucat ember felértékelte, hát nem is volt itt annyi kommentelő...

Mi lehet ennek a hátterében? Arról fantáziálnak, hogy egy meleg pár szexel, és ők odaugranak, aztán lenyalnak mindenféle testnedvet és AIDS-esek lesznek? Mert elég sok nő abberált titokban. Ezért akarják, hogy a kiszemelt meleg legyen biztos.

2018. nov. 7. 22:57
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

soha az életben nem hallottam még ilyenről. meg értelmét se látom, pedig én is frusztrált csúnya kislány voltam anno.


Egy kolléganőm feltételezte egyszer egy srácról ott nálunk hogy meleg. de csak azért mert olyan kedves és udvarias volt meg nem nyomult nyíltan senkire, olyan magának való volt. és irtó helyes, irtó jó testtel és farokkal. alig bírtam visszatartani hogy ne szóljak be a pitsának hogy az a srác annyira meleg mint Szibéria télen (titokban akartuk tartani hogy szexeltünk, mert két perc alatt az egész munkahely tudta volna)

2018. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem csak csúnya nők csinálják... a szépek hatalmas instaszelfi-facebook egóját sértve habzó szájjal terjesztik az elutasítóról hogy meleg/kicsi a pöc5e/impotens/perverz, és rájuk figyelnek is az irigykedő nők, és a rajongói pasifelhő.
2018. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aha, szóval itt mindenki, csúnya, frusztrál, alacsonyabb kategóriájú mint akiről pofáznak... ja, hogy ez bűzlik?
2018. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kitalálom kérdező: te lennél a mindenkinél jobb, akiről pofáznak...
2018. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!