Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban a konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a konzervatív elveket részesítitek előnyben vagy a liberális elveket? Vagy keverve a kettőt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 22:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

A libsiket.


Migráncsokat telepitünk a közös lakásba, toljuk az S propagandát, meleg felvonulást szervezünk a gyerek szulinapi zsúrjára, és folyton eláruljuk a párunkat. Csak a rosszat tesszük vele.



Mert egy párkapcsolat így működik igaz?

2018. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, konzervatív alatt értem, hogy a férfi dolgozik ő tartja el a családot, a nő pedig otthon háztartást vezet, gyereket nevel stbstb."


Jelenleg ilyen formában élünk, de mindketten látjuk, hogy nem érezzük benne jól magunkat. Főleg én nem. Nehezen viselem az anyagi kiszolgáltatottságot. Ha lenne passzív jövedelmem, akkor egy fokkal jobb lenne, de akkor is elmennék dolgozni. Ez nem az én világom. A saját gyerek ellátása, nevelése, saját lakótér tisztán tartása, stb. - ezek nem olyan dolgok, amire feltenném az egész életemet. Úgyhogy mindenképp a második lehetőség a vonzóbb.

2018. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Masodik lehetoseg. Nem erzem jol magam sokaig otthon.
2018. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Persze én fiatal vagyok még ha úgy vesszük, de már megboldogult nagyanyáim idejében sem volt divat az, hogy csak a férfi dolgozik. Persze a nyomai még annak a kornak a mai napig megvannak. Leírom hogy nagy általánosságban manapság mi a módi. A férdi dolgozik, pénzt keres, eltartja a családot pont. A nő dolgozik, pénzt keres, eltartja a családot, nevelj a gyereket, főz, mos, takarít. Az alaphelyzet csak annyiban változott hogy a nők minden mellett még dolgoznak is. Eleve a mai gazdasági helyzet ha nincs valamelyiküknek egy baromi jól fizető munkája nem engedi meg, hogy csak az egyik fél vállaljon munkát. És félreértés ne essék nem mondom azt, hogy a pasik csak meresztik a seggüket, tisztelet a kivételnek, találkoztam már olyannal aki természetesnek veszi, hogy neki is ki kell vennie a részét a házimunkából,de ritkább ez az eset és ez szomorú. Nálunk is az volt, hogy csak anyukám csinálta a házimunkát, ha meg sok volt meg nem bírta jóapám amolyan segítségképp ránk parancsolt, hogy segítsünk neki, de ő egyszer nem ragadott volna szivacsot a kezébe.
2018. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy en is igy latom. Es tenyleg nem tudom megerteni azokat a noket akik ezt bevallaljak.
2018. nov. 8. 11:20
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Bevállalják utána meg 20 év után egy böröndel mennek utcára mert a pasi ugye megtehet bármit az elnyomott kiszolgáltatott tőle függő tartozékával.. Ezért félnek a független nőktől mert azokkal nem lehet brmit megtenni nem lesznek buta lábtörlők egy farokért pénzért lakásért..
2018. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Csakis a liberális elv jöhet szoba számomra. Konzervatív szerepekkel ,nézetekkel nem tudok és nem is akarok azonosulni

Engem ne nézzenek le egy kapcsolatban mert nő vagyok, nem vagyok és nem is leszek kevesebb mint egy férfi és ami a legfontosabb nem leszek egy férfi bejarónője aki főz mos takarít rá munka mellett.

Nem fogom hagyni egy férfinak sem hogy iranyitson vezessen engem csak azért mert ő a férfi és hogy együtt vagyunk

Számomra a járható ut az ha fele fele arányban történik minden

N24

2018. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mert az egész párkapcsolati rendszer rossz. A sok munka, modern világ, rohanás tönkre tesz mindent. Nézd meg 1000 párból, hány boldog mondjuk 10év és 2gyerek után 5-6? A többi itt sír vagy szeretőt tart vagy szétmennek. Az emberiség mégsem próbál ezen változtatni. 41f
2018. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
17es kíváncsi vagyok a szex és a szeretet is marad-e fele fele arányban egy 10év után. Nem hinném...De kell nektek a fene nagy önállóság utána meg a férfi már csak apa legyen, meg pénz kereső ti meg majd tartotok fiatal fiú szeretőt vagy pedig a szexuális lesz az élet ..
2018. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Egyelőre nincs kapcsolatom, de ha körbenézek, úgy látom, egyik se igazán működik. Ahol a nő otthon van a gyerekekkel, ott befásul, feleslegesnek érzi magát, lestrapált, kaja-tévé. Ahol meg dolgoznak mindketten, ott meg nagyon ritkán lesz gyerek, járnak edzeni, utaznak, 7-8 éve jegyesként élnek házasság nélkül és a kutyájukat nevezik gyereknek.
2018. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!