Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban a konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a konzervatív elveket részesítitek előnyben vagy a liberális elveket? Vagy keverve a kettőt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok a pukkasztó troll kérdésedhez.Az a baj hogy a "konzervatív","liberális",szó jelentéséről az embereknek gőze nincs de ráhúzzák mindenre.Ha a nő kiharcolja magának egy kapcsolatban ,h már pedig ő karriert épít és szarik a gyerekre...arra nem mondanám h liberális...

Belehet állítani mindent jónak és rossznak..írhatom azt is h a liberális kapcsolat ahol mindenki kefél mindenkivel..

Aminek kb annyi valóság alapja van h a számodra konzervatívnak nevezett kapcsolatban a feleség csak lábtörlő.


Nálam az olyan ember alapból nem játszik akinél 2opció van.Mivan ha nekem egyiksem tetszik de mind2ben találok jó dolgokat???Egy kapcsolat első sorban a kommunikáción múlik...le kell ülni és megkell beszélni.Ha pl keresek Nettó fél misit egy hónapban..akkor örülnék ha a feleség az ideje jó részét a gyerekekkel töltené.tök fölösleges h elmenjen dolgozni így is remekül meg tudnánk élni.Ha ő emelett ki akar teljesedni megteheti (megsúgom az h egy nagy vállalatnál gürizik valaki nem mondanám h kiteljesedés)De tegyük fel meg akar tanulni egy szakmát vagy egy nyelvet és azzal dolgozni simán benne lennék,viszont azt meg kell tervezni...Ugyanis máshogy fog eloszlani az időnk.Nekem munka,neki tanfolyam,gyerekek,háztartás,közösen 2esben eltöltött idő,egyéb kötelességek...na most ezeket kell jól össze menedzselni és simán lehet mindent..még ha nincs is NAGY FIZU.


Azt még hozzá tenném h a mind2 fél dolgozni nagyon szép és jó de ki neveli a gyereket?Mert leginkább azt látom h a párok szülnek bele a nagy világba majd le van tojva a gyerek mert karrier meg pénz kell,és ezért van ennyi neveletlen elkényeztetett gyerkőc,aki egész nap tv előtt nézi a hülyeséget.

Nem véletlen mondják h a gyerek és a karrier nem megy egyszerre.Nem is kell majd ha idősebb lesz a gyerek lehet karriert építeni,de szerintem serdülő korig simán a gyereknek kéne az elsőnek lennie.

Házi munka is ügyén ez is is...ha elvannak egy fizuból és a csajnak nincs kedved dolgozni akkor ővé a háztartás...ha két fizu mert kell vagy úgy beszélik meg akkor pedig 50%-50%.

Azt meg h anyagilag függőséget okoz ha csak a férj dolgozik azt tudom mondani h nem kell össze vissza házasodni és aztán lapátra tenni egymást és nincs gond.

2018. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

GYES idején kipróbaltam a "konzervatív" párkapcsolatot, amikor apuci zsebpénzt adott minden nap, fillérre kiszámolva, hogy abból vegyek ebédnek valót. Voltam házicseléd, aki ugyanúgy egyedül csinált mindent a háztartásban azután is, hogy visszament dolgozni.

Megvívtam a magam szabadságharcát, elzavartam az "uralkodót", felszabadítottam magam. Mifelénk többet nem lesz királyság.

Érzelmileg szükségem van rá, hogy fel tudjak nézni a páromra, és szívesen kényeztetem, főzök neki, stb. De se zsarnokra, se lusta herére nincs szükségem többé.

2018. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 nem akarok gyereket , nem fogok szülni (nem is vágyom rá)

Nem akarok 2-3 evig otthon ülni főzni mosni takarítani anyagilag kiszolgáltatva lenni egy férfinak mert ugye addig csak ő keresne

Ne azért legyen velem együtt egy férfi h jajj majd a nő főz mos takarít rá mint anyu

Vegye ki a részét mindenből ahogy én is oda megyek ha festeni kell vagy bútort szerelni, vagy cipelni valamit

Nem azért születtem nőnek hogy egy férfit szolgaljak egy kapcsolatban

Nekem kell h egynrangukent kezeljen es ne szolgakent

Házimunkát mindent le lehet osztani úgy h fele fele

Külön kassza mert nekem egy férfi se fogja a fejemhez vagni h esetleg mennyit költött ram. Inkább ne költsön semmit

Am sem szeretem ha egy férfi bármit is vesz nekem vagy csak azért hiv mwg valamire mert én nő vagyok

2018. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!