Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek? Hogy tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek? Hogy tudassam vele burkoltan nem csak szexre kell?

Figyelt kérdés

...van egy ferfi a kornyezetemben akivel neha osszejarok.

Az edesapam lehetne, korban.

Azt hiszem ugy gondolja en egy szexjateknak tekintem, ami szerintem nem szimpatikus neki.

Hogy tudnam okosan ravezetni, hogy nem igy van?

Azt mondani, hogy tobbet akarok nem akarok, mert akkor viszont teljesen elijesztem. Valami kettos ut, amiben tudatom a ferfival hogy nem csak szexre kell, de nem is ijesztem el... mi ez?


2018. nov. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rajzold le neki, b+!

Miért, szerinted hogy adhatod tudtára, ha nem akarod megmondani? Sehogy. Célozgass, hátha félreérti.

2018. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő tekint rád szexjátékként, nem fordítva. Máskülönben nem merült volna fel ez a kérdés, és nem hangsúlyoznád, hogy nem akarod elijeszteni. Egy meglett férfi ha akar többet egy nőtől, akkor nem ijed meg, ha megkapja.
2018. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk kezdd el dícsérni a belső értékeit(gondokom van neki).

Ha nem reagál,vagy mellébeszél,akkor ott nincs esély komoly kapcsolatra.

2018. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Majdnem biztos, hogy neki csak szexre kellesz. Olyan korú férfi, aki édesapád lehetne, csak akkor gondolkodik komoly kapcsolatba veled, ha kissé flúgos.
2018. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!