Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fog befuccso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor fog befuccsolni végleg ez a kategória?

Figyelt kérdés
Már alíg van normális kérdés, csak pár idióta trollkodása, meg pár lúzer csaj szapulja a pasiját. (és persze védi, mert egyébként nagyon szeretik egymást)

2018. nov. 16. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted a napi ezer hímsoviniszta kérdést, hogy igaz-e hogy csak béemvéjjel lehet csajozni, és mennyibe kerül havonta egy barátnő fenntartása és társai. Miért nem akarnak a nők szülni vs miért akarnak a nők gyereket és egyebek.
2018. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 az már csak zaj, mint az 50 Hz :)
2018. nov. 17. 09:30
 13/15 anonim ***** válasza:

1.77% United Kingdom.

Ez most mind en vagyok?? En tul sokat jarok ide. Ok, trollkodni is neha, amikor "nem tul okos" a kerdes.


Amugy meg ki akar itt feltenni kerdest, amikor szetzuzzak a kerdezot, es itelkeznek, anelkul, hogy ismernek a teljes sztorit.

2019. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Soha. Amíg a sikertelen pasik rátudnak találni az oldalra és kiírni magukból a problémáikat, plusz a rengeteg frusztrált csaj szidhatja 0/24-ben a pasikat, addig lesz egy elég masszív réteg, aki itt lóg.
2019. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én életem veszettül unalmas, nincs kivel beszélgessek, ezért élek "itt". Az egyetlen fórum ahol talán kifejezhetem a gondolataim. Vagy a blogom, ha lenne, de azt senki nem olvasná.
2019. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!