Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex az exel? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exel? Vélemények?

Figyelt kérdés

Eléggé összezavarodott az eletem. Az első komolyabb parkapcsolatomnak 9 éve vége lett. Jól megvoltunk, jó volt a szex, már nem is emlékszem mi miatt szakítottunk . Talán túl fiatalok voltunk még.

Azóta nem is találkoztunk és nem is beszéltünk. Szakításunk után 4 évvel megismertem a mostani párom aki már 2 éve a férjem, és van egy 1 éves kislányunk.

A férjemmel nem megy minden zökkenőmentesen , mivel neki elég stresszes a munkája , nekem még itthon a kislányommal sem túl könnyű.(és egy csomó gondjaink is vannak amikbe nem szeretnék belemenni) Szerintem kimondhatom hogy elpunnyadtunk mindketten. Szeretjük egymást, szinte minden nap van szex is csak már nincs meg az a tűz benne .(még sosem csaltuk meg egymást)

A minap kezembe került egy kép ezzel a bizonyos exemmel, és rá pár napra tudtam hogy szülinapja van.

9 év után bemászott egy bogár a fejembe és írtam neki egy ,,boldog szülinapot,,-ot.

Persze ő meglepődött , beszélgettünk , elkérte a szamom.

Elmondtam neki hogy családom van akiket nagyon szeretek és tőle semmit nem szeretnék, ő beleegyezett.

2 napi beszélgetés után nem tudom mi történt velem. A régi emlékek törtek fel? Vagy akkor még a gondtalan élet és a laza szex élménye jutott eszembe, nem tudom, de annyira kívánom a szexet.

És nem tudom eldönteni hogy az emlékét vagy éppen az exem kívánom.

A családomat sosem adnám fel egy kaland miatt, de a titkos és ,,mocskos,, kis beszélgetéseink annyira tűzbe hoznak.. (ilyenkor a férjemmel is tökéletes ) , van amikor azt érzem hogy minden porcikám kívánja hogy újra átéljem vele azt az érzést.

Szerintetek nagy a gond velem?

Nem csaltam meg soha senkit, és nincs is szándékomban, de ez a vágyakozás ...


2018. nov. 16. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kellett neked 9 eves kapcsolat utan rogton uj faszra ugrani, de meg az hagyjan meg gyereket is szultel neki. Neked egy par ev szunet kellett volna az, nem uj kapcsolat meg ferjehz menni egy idegenhez.
2018. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő. Kérlek olvasd el még egyszer.

Szakításunk után(az exemmel) 4 évvel ismertem meg a jelenlegi párom, aki már 2 éve a férjem és van egy 1 éves kislányunk.

Nem másnap mentem férjhez..

2018. nov. 17. 00:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy jobban megértse 2009ben szakítottam az exemmel, 2013ban ismertem meg a jelenlegi párom, akihez2016ban hozzamentem és 2017ben született a kislányunk. Tiszta?
2018. nov. 17. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd tönkre a gyereked életét! Mert ha a párod megtudja kivág mint macskát szarni.
2018. nov. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha még majdnem minden nap van szex, akkor ez a kapcsolat megmenthető.

Ne csald meg...

2018. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy az legyen, hogy a vagina erősebben pulzáljon az agyadnál.
2018. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
excel
2018. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kit érdekel az ex? múlt.

Lehet jó volt vele, szép emlékek kötődnek hozzá, de valamiért véget ért, most már van egy tökéletes családod, hagyjad az exed.

Vagy talán nem vagy túl rajta?

Rá se írtam volna, ha ezt megtudja a férjed, ne csodálkozz,ha kivág.

2018. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó. Tudja a férjem. Elég laza a házasságunk, megbízunk egymásban.

Nem csaltam volna meg, leginkább azért írtam ki ide mert nem szeretném egy barátnak/családnak/ismerősnek beszámolni erről és úgy éreztem ki kell adnom magamból.


Zárójelben mondom hogy a ferjemmel mindig próbálunk javítani/ változatosabbá tenni a kapcsolatunk.

Neki is van egy lány barátja aki tanácsokkal látja el hogy mivel lepjen meg vagy, kedveskedjen nekem. És valakitől én is kértem volna ötletet/tanácsot de átgondolva nem az exem a megfelelő erre a célra.

2018. nov. 17. 10:35
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
55%
Te bizony tuti félre mész 😕.
2018. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!