Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemémyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Nekem ez az eset elég konikus volt, kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok.(kicsit hosszú)


Van egy csaj, tőlem 4 évvel fiatalabb,, kedves , aranyos, csinos, nekem mindig bejött, mindig jól eldumálunk, megnevettetem stb, nem nézek ki rosszul se. Nemrég költöztek, felajánlottam neki, hogy segítek bútorokat pakolni (5 éve edzek, nem lenne nekem probléma ez, amúgyis szívesen segítek bárkinek, neki pedig főleg), de elutasította az ajánlatom.


Kb 2 hétig nem találkoztunk, csak tegnap, és már végeztek a költözéssel, plusz találkoztam egy idősebb barátnőjével, akinek a férjét is ismerem. A nekem tetsző csaj mesélte a másiknak, hogy megtetszett neki egy srác, szerelem első látásra, csak annyi a baj, hogy a srác egy suttyó tróger, akinek bírósági tárgyalásai is zajlanak drogkereskedés miatt. Ez a srác segített neki a költözésnél, de a csaj szüleinek beszólogatott a srác, és a szülei utálják a srácot. Erre a másik csaj mondja, hogy az ő párját is utálták a szülei, de nem érdekli, mára már házasok és boldogak együtt.


Na igen, itt jön közbe, hogy ismerem a férjét, aki tudom, hogy legalább havi 1-szer félrelép de inkább többször, velem normális a férje, de amúgy egy ok nélkül köteledős, verekedős idétlen hülyegyerek. A férje már csomószor lebukott, hogy kiszívott nyakkal ment haza, meg hasonlók, de a felesége mindig elhitte neki a fedősztorit.


Szóval a nekem tetsző csaj hasonló srácba szeretett bele, aki hasonló kategória, mint a csaj férje, és az a barátnő még bátorította is.


És közben ott vagyok én, aki jól ismeri, a szüleivel is jóban vagyok, már voltam nála párszor segíteni(pl egyszer vírusos lett a laptopja, és megcsináltam neki...), flörtöltem a csajjal, rendszeresen megnevettetem, kulturált vagyok, van stabil jól kereső állásom stb... és mégis mindkét csaj olyan palikra bukik, akik megcsalják őket, idétlen gyerekesek, agresszívak...


Én inkább nem avatkozok közbe, tudomásul vettem, hogy nem vagyok az esete, keresek mást, de azért nem értem a helyzetet.


Miért ilyen rengeteg nő? :D Miért szeretnek magukkal kicseszni?


Korábban is volt egy csaj, nagyon jól kijöttünk, hozzá is átjártam néha, filmeztünk nála, minden úgy tűnt jól alakul, mindig kedves voltam hozzá, őt is mindig megnevettettem, a csaj anyja bírt nagyon, őt is mindig megnevettettem, a csaj öccsével eljártam edzeni. Csókolóztunk is, de több nem volt....Aztán a semmiből hirtelen összejött egy pancser kocsmatöltelékkel, akinek se jövője, se normális állása, drogos, és minden mi jó :D


Aztán megcsalta őt a srác, összevesztek, és meg is verte őt a csávó, testisértés miatt kapott 1 év felfüggesztettet. A csaj pedig ezután nálam sírta ki magát, vigasztaltam, de itt is tudomásul vettem, hogy csak barát vagyok, jelenleg is így állok vele, pedig mindigis flörtöltem vele, viszonozta, csók is volt köztünk, de ha nem, akkor nem.


Sok hasonló tapasztalatom van. Miért jellemző ez annyi mai nőre? (És mielőtt általánosítással lennék vádolva, nem azt mondom, hogy mindenki, de rengeteg ilyen van)



2018. nov. 23. 02:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 Az egészen biztos, hogy rossz helyen keresek nőket, csak a jó helyekhez adhatnának valahol térképet 😀


#8 Ez nem így van. Legalábbis a két csaj, akit felhoztam példának, a szüleik, testvérük is teljesen normálisak, és egyébként maguk a csajok is. Engem az agyonsminkelt riiskedő nők sosem érdekeltek. Ők amúgy jószívű, kedves, aranyos csajok, ilyenek akik nekem bejönnek, pláne akit írtam aktuálisnak, a csaj egy tünemény.


#6 Egyáltalán nem “ribizli” csajok ők. Igen, tudom, hogy milyen típusúakra gondolsz, nekem nem is jönnek be azok. Akik nekem tetszenek teljesen értelmesek, kultúráltak, kedvesek, empatikusak... minden jó tulajdonság megvan bennük, amit én egy nőben keresek, és úgy éreztem, hogy hasonló az értékrendem velük. Az elsőnek említett csaj barátnője amúgy valóban ribi, de ő nem szimpatikus nekem. A flörtölés is eddigntartott. Most, hogy tudom, hogy ebbe a hülyegyerekbe szeretett bele, mint írtam, elengedem a dolgot. Engem az lep meg az ilyenekben, hogy érzem a tökéletes egyensúlyt köztünk, kölcsönösnek érzem a vonzalmat, aztán végül olyannal kezd, aki teljesen ellentétes vele, érzéketlen, bunkó...

2018. nov. 23. 12:22
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Van a nőknek egy ilyen rétege. Kerüld el őket messzire, mert csak fogva tartják a lelkedet (a párkereső vegyértékeidet, ha érted, mire gondolok). Sajnálom a szüleiket. Viszont őket nem. Lehet, hogy pár év múlva a bulvársajtóban olvasol róluk, hogy drog hatása alatt álló párjuk hogyan kínozta halálra őket.
2018. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem hinném, hogy durva lenne az eset, de hogy nem maradnak együtt veszekedések, vagy megcsalás miatt, az majdnem, hogy garantált, de kívánom, hogy ne legyen igazam, és legyenek boldogok.


A régebbi csaj, pedig azóta is szingli, beleégett a dolog, hogy ennyire bántotta őt valaki, akit ő szeretett, és elmondása szerint fél megszeretni mást, mert nem szeretné, ha ismét így járna. Sajnálom őt, de a naivitása vitte ebbe őt.

2018. nov. 23. 16:43
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, ez csak szűk csoportja a nőknek, koncentrálj a normális nőkre.

Én is kezdtem egyszer egy ilyen lánnyal, persze először bántott és rombolta az önbecsülésem, hogy az alja tróger alakok vonzák, aztán megértettem, hogy ez egy korábbról hozot viselkedésminta, zűrös háttér eredménye.


A legjobb amit tehetsz, hogy kerülöd azt a típust, ha alakulna is valami az első sittes suttyóval lelépne, hogy aztán nálad sírja ki magát.

2018. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!