Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nincs értelme párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nincs értelme párkapcsolatba bonyolódni olyan férfivel, akinek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés
Olyan példákat láttam eddig,ami talán jól sült el,hogy a férfi mikor új nőt talált,a férfinek,meg a nőnek is voltak gyerekei.Az most lényegtelen hogy velük éltek,vagy csak az egyiknek a gyerekei.Viszont olyat én még nem láttam,ahol a férfinek voltak gyerekei a volt feleségtől,az új nőnek nem,mert pl. az új nő nem is akart,és hogy ebből nem volt konfliktus.Olyan gondokra gondolok,mikor a volt feleség forr a dühtől,és a gyerekeket felhasználva próbál alátenni az új kapcsolatnak.Anyagilag,mindenhogyan,tudva azt,hogy a férfinek a gyerekei nagyon fontosak.Gyerektartáson felül még több pénzt,az egyik gyereknek ez kell,a másiknak az,állandó telefon hívogatások,ami mindig a gyerekre van fogva,ezáltal ugrik egyből a férfi,volt feleség az új nő ellen hangolja a gyerekeket,aztán mivel általában ő marad a gyerekekkel a régi lakásban,a férfi meg az új nőnél lakik,vagy valami albérletben,mert javarészt mindent a volt családjának otthagyott,az új nővel jóval nehezebb az anyagi megélhetés,ez meg aztán hozza a további konfliktusokat az új kapcsolatban.Nem beszélve arról,hogy a volt feleség mivel állandóan telefonál,esetleg a gyerekekkel zsarolja a férfit,mit kell lenyelnie folyamatosan az új nőnek ? Hogyan lehet ezt eltűrni hosszú távon ? Jól látom a dolgokat hogy az ilyen kapcsolatok halott ügyek,normális nőnek ez nem való ? Csak azért kérdezem mert láthatáron lenne egy ilyen férfi,de nagyon nem szeretem a problémás eseteket,és elriaszt hogy vannak gyerekei,akik miatt állandóan hazaugrál a volt feleséghez,bár még friss a válás.A gyerekek 11, 16,20 évesek.Főleg a 11éves miatt tud kitalálni dolgokat a nő.Én csak mint külső szemlélőként látom ezt a dolgot,ami nekem annyira nem tetszik,mert belegondoltam hogy ha kapcsolatban lennék ilyen férfivel,ha éppen szexelünk,vagy éppen kikapcsolódunk valahol,jön egy telefon,és a férfi kámforrá válik.Én nyugodt életet szeretnék,ezt tudom.Olyat akinek fontos vagyok.Ti hogy látjátok ezt,mi a véleményetek erről ? Kíváncsi vagyok tapasztalatokra is mindenféle szemszögből,akár volt feleség,akár új nő,akár olyanra akinek a családjában van hasonló szitu,vagy elvált férj.Családi kapcsolatokba néha benéztem,ott voltak ilyen jellegű problémák.
2018. nov. 28. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a hívogatás szerintem is kitaláció, ha rendszeres.

Szüleim is elváltak, anyukám ha félévente egyszer telefonált miattam apunak, az már nagy szó volt.

Amúgy apukám kéthetente mindig ott volt értem délelőtt, de azt én beszéltem meg vele kicsi koromtól kezdve.

2018. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valahol működhet. A férjem egyik rokona feleségül ment egy pasashoz, akinek volt egy kislánya. Született egy közös is, ezután mikor elváltak, a férfi a nőnél hagyta mind a kettő gyereket. Egyedül nevelte őket, amikor találkozott a második férjével, akivel már több, mint 30 éve együtt vannak, tőle született egy fia. Mind a hármat felnevelték, nagyon nem tűnnek boldogtalan embereknek.

A páromnak is van egy fia. Az általad említett problémák mind kiküszöbölhetők, de csak akkor,ha az apa is akarja. Ehhez leginkább rá van szükség, ha ő úgy viselkedik ahogy leírtad az baj. Akkor ő csak egy pajtit keres magának,akivel eltölti a szabadidejét. Az lenne a legtisztább, ha ezt az egészet neki mondanád el, akkor látnád a reakciójából, hogy mi van. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2018. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én vér szerinti apámat egy percig nem izgatta, hogy vannak gyerekei, amint jött az új pi.na, ő megszűnt létezni.


Na nála biztos nem lenne ilyen gondod, még új gyereket is vállaltak, akivel megy a látszat cukimukiság, az nem érdekli hogy voltak neki még másik gyerekei is.


Más kérdés, hogy gyerekként ezt megélni és később felnőttként pláne végtelenül gáz, és undorító emberi viselkedésnek tartom. Nekem mindig olyan hihetetlen, hogy ennyi apa van, aki küzd a gyerekéért, mert a saját peldamon kívül, szinte az összes ismerősöm is nagyon hasonlóan nőtt föl és szinte senkinek nincs ott az életében a vér szerinti apa, az apa döntése miatt.

2018. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én olyan apukával vagyok kapcsolatban, akivel együtt élnek a gyerekek, és az exfeleség él külön. Soha semmilyen perpatvar nem volt belőle, hogy ez így van.

Az ex jön, látogat, vagy telefonál a gyerekek miatt. Nem utálkozik, nem hangol senkit senki ellen, sőt! Örül, hogy egyenesbe jöttek a dolgok.


Az apuka nem ugrik minden apróságra, csak ha tényleg baj van, tényleg ő kell. A fontossági sorrend már a beszédjén is megmutatkozik. Mikor a fontos emberekről beszél, akkor engem egy lapon emleget a gyerekekkel. Nem tesz különbséget, mert mindig elmondja (és érezteti), hogy egy családként egyenlőek vagyunk. Én csupa jó konzekvenciát vontam/vonok le a vele való kapcsolatból.


Ha változik valami, szólok neked, hogy gyűjts tapasztalatot :D De tudod, jobb ezt saját magunknak megtapasztalni. Ha nem adsz esélyt a dolognak, akkor lehet valami csodálatosat szalasztasz el.

2018. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!