Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan hogy 2 ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan hogy 2 ember tobb ev mulva ujra osszejon?

Figyelt kérdés
Mondjuk 5 10ev mulva ugy hogy addig nem is beszeltek es nem is nagyon tudtak a masikrol de osszefutnak ujbol es lesz valami ismet koztuk?
2018. dec. 1. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
19 voltam, mikor kavarni kezdtünk, de nem lett kapcsolat belőle. A nyáron véletlenül találkoztunk újra és azóta együtt vagyunk. Most 28 vagyok. :)
2018. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy létezik. Rengeteg ilyen témájú romantikus film is van.
2018. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden létezik, de azért, mert máshol bejött, nem kell erre alapozni.
2018. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy akár 10-20-30 év múlva is.
2018. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Baromság. Akinek egyszer nem kellettél, annak évek múlva sem fogsz.
2018. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván van.Bár én ilyen vakreményre nem alapoznék,ha ilyesmiben reménykedsz.Évek telnek el, lehet hogy időközben családos lesz, esetleg egy másik kapcsolat. Meg kérdem, a helyzet értelmetlenségét:Miért nem beszélnek évekig? Ha az eltelt idő alatt annyira fontosak maradtak egymásnak hogy később ismét egymásra találnak akkor az eltelt 5-10 év elpocsékolt idő.

Bocsi ha túlgondoltam, szeretem az ilyen törtêneteket :D

2018. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 6-os. Az első vagyok. Mi pl egyáltalán nem voltunk fontosak egymásnak, fiatalok voltunk nagyon, vonzódtunk egymáshoz fizikailag, de érzelem nem volt, ezért sem lett rendes kapcsolat belőle. Évek teltek el, teljesen máshogy alakult az életünk, azóta "felnőttünk", eszünkbe sem jutott a másik, nem is beszéltünk. Aztán évek után pont akkor találkoztunk mikor mindketten egyedül voltunk megint és leültünk beszélgetni. Olyan, mintha újra megismernénk egymást. Szerintem ez nem egy különleges dolog. Bár azt én sem tudom elképzelni, hogy valakik komoly kapcsolatban vannak, szakítanak és aztán jönnek újra össze.
2018. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én feltételeztem, hogy a lelki kapcsolat már megvan az első ismeretségnél is :D

Persze a te eseted más.

2018. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én ismerek pedig ilyen párt. Középiskolában együttjártak, de fiatalság bolondság, vége lett.

20 év múlva házasodtak össze, már mindketten elváltan, gyerekekkel.

Aztán olyanokat is, akik 1-2 év mosolyszünetet tartottak, majd tartósan együtt újra.

Bár valóban nem ez a jellemző, de létezik a jelenség maga.

2018. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindkét ismeretségnél volt szerelem akkor egyet értek az elpocsékolt idővel. Persze van ilyen, azt hiszem Ed Shereemen Perfect cìmű zenéje is erről szól. A gimis szerelmével évek múltán jöttek újra össze

(Nem hiszem, hogy az közrejátszott a újra egymásra találásuknál, h a fickó időközben világsztár lett :D )

2018. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!