Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik még ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik Magyarországon olyan,hogy egy lányt úgy vesz feleségül egy fiú/férfi hogy a lány/nő még szűz? Vagy ez már teljesen régimódi gondolkozás?

2018. dec. 2. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szűzen mentem férjhez, a férjem is várt. Mi így éreztük helyesnek, ma sem csinálnánk másképp. 10 éve élünk boldog házasságban, szuper szexuális élettel és (egyelőre) 2 kislánnyal. Azt azért halkan hozzátenném, hogy a kémiát tudtuk, hogy működik köztünk, ismertük egymás testét, tudtuk, ki mit szeret és mit nem... csak a konkrét szexszel vártunk. 😊
2018. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Egyik volt osztály társam is igy házasodott, de itt a srax is szűz. Nem tudom milyen hit gyűlisek, de ott a fiuk is szüzek.

Nem tartom jónak.

Főként azért mert a szex fontos és házasság előtt derüljön ki hogy össze illenek e. Másrészt nem árt azért egy két más emberrel is együtt lenni.

N27

2018. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

11!Szóval volt petting-orál csak épp nem tette be a f@rkát?Na ennek mi értelme???


Nálam a szűz, érintetlent jelent, akit naponta kielégítenek, számomra az már nem szűz.


Nem tartom jó ötletnek, mert ha nem passzolnak szexuálisan az szívás.

2018. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Létezhet, de amúgy tökmindegy;hogy létezik -e.

Amúgy én pl picit maradinak tartom; meg pl mi van ha esküvő után derül ki, hogy ilyen téren nem is passzolnak egymáshoz? De már késő, mert már összekötötték ország-világ előtt az életüket.

2018. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100, hogy nem.
2018. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!