Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy időnként minden nő tombol, őrjöng, hisztizik egy párkapcsolatban és ezeket le kell nyelni férfiként?

Figyelt kérdés
férfiak, milyen gyakran szokott hisztizni a nőtök?
2018. dec. 3. 09:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ha normális a pasi, akkor nincs hiszti a legtöbb nőnél.

Mindennek oka van.

2018. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha őrjöng valaki, akár nő, akár férfi, ott valami baj van. Ez egyáltalán nem természetes.
2018. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy minden nő ilyen lenne. Vannak olyanok, akik így viselkednek, de nem csak a nők, hanem a férfiak között is.

Az már mindenkinek a saját felelőssége, döntése, hogy elviseli-e az efféle kirohanásokat, vagy pedig nem szeretne tovább ilyen emberrel együtt lenni.

2018. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igaz

Én így szeretem őket

2018. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

De lenyelni nem kell, meg kell torolni :)

Valami szadista szexszel

2018. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!