Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A GYIK-en hogy jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYIK-en hogy jött össze ennyi CSODANŐ?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy olvasgatva az itteni válaszokat, egyre inkább nyilvánvalóvá válik számomra, hogy a föld legtökéletesebb női itt vannak?


Itt minden nő gyönyörű, okos, művelt, hűséges, gyerekszerető, családcentrikus, hűséges, szűzen megy férjhez. Önellátó, 4 éves kora óta dolgozik és 5 éves kora óta egyedül él, és jelenleg vezérigazgatóként keres 5M/hó-t. Számára csak a szerelem és a hűség fontos a férfiben, aki mellett akkor is kitartana, ha az a hajléktalan szállón élne, csak legyen szerelem.



2018. dec. 6. 10:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Kékbéka pl. pont nem ilyen, pedig ő csajszi.
2018. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Várjál, ne hagyd ki azt sem, hogy képesek 1 képből vagy 1 mondatból tökéletes jellemrajzot adni bárkiről, a jelenlegi és a jövőbeli sorsáról egyaránt, és akkora ismerői az Univerzum Igazságának, hogy ha bárki valami mást mond, mint ők, az automatikusan hülye. Önkritikára nincs szükségük, felesleges, ők sosem tévednek. A tévedést, mint fogalmat sem ismerik :D
2018. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig őszinte válaszokat írok, és általában azt szokták mondani hogy férfi írja ezeket. XD De ha ezek után azt írom, hogy nagyon fiús, tökös csaj vagyok, akkor azt mondják, hogy minden lány azt képzeli magáról hogy más, mint a többi.


A lényeg az, hogy a gyiknek nem jó semmi.

2018. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenki jó mindenben, és senki sem tökéletes. Csak az itt nyekergő pasikhoz képest ennyire feltűnő, ha valaki legalább egy területen sikeres.
2018. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan már, egy humoroldalon minden elmegy. Legalább van min szórakozni.
2018. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeretnéd, hogy komolyan vegyük a kérdésedet, akkor légy szíves linkelj legalább három olyan kérdést vagy hozzászólást, amiben egy nő ezeket (vagy a némileg túlzó állításaidnak legalább a felét) állítja megáról.


Gondolom, ha "itt minden nő" megfelel az általad leírtnak, könnyen belinkelsz legalább 3 ilyet.


Köszi.

2018. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

gondolom ezt a "lányok szeretitek a szexet?" kérdésekből vetted...


én sehol sem látok tökéletes nőket itt, én csak teljesen átlagos nőket látok. Elég rossz életed lehetett, hogy ezeket az átlagos ember válaszokat "tökéletes nők válaszainak" titulálod

2018. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14%

"A büdös életben nem voltam vagy állítottam magamról, hogy gyerekszerető, családcentrikus vagyok. Kevered a halmazokat. Nem ugyanazok írják ugyanazokat a válaszokat."



9-es. A többi igaz rád? Szerény vagy. :)

2018. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha éppen az anyámat akarják szidni itt a férfiak, akkor ugyanezeket a tulajdonságokat szokták úgy beállítani, mintha ezek miatt soha nem kellenék majd senkinek. Már megtanultam, hogy akármennyire szép vagyok, addig csak kussoljak és húzzak vissza a barlangomba, ameddig nem nézek ki minimum úgy, mint sarka kata vagy akármelyik fitneszmodell instarbanc, mivel ők a mérce, amelyik nő nem edz napi 10 órát és nem csak csirkemellet eszik salátával, az ocsmány, igénytelen, undorító. Hiába vagyok okos, egy primitív xar vagyok, ameddig nem tudok Arisztotelésztől idézni. Ha gyerekeket szeretnék, azzal csak be akarom magam biztosítani, stb. Ha tényleg a házasságig várok a szexszel, akkor egy fapna vagyok, aki csak szórakozik a pasival, de igazából már akkor is, ha a második randin még nem akarok dugni. Ha egy nő önellátó, tisztességesen dolgozik és képes megélni a fizetésből, az karrierista, férfias, a férfiak nem ilyen nőre vágynak, hanem olyanra, aki otthon van és megfőzi az ebédet, mire apa hazajön a gyárból.
2018. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bennem az fogalmazódott meg hogy hogy van itt ennyi incel?🤔
2018. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!