Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A GYIK-en hogy jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYIK-en hogy jött össze ennyi CSODANŐ?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy olvasgatva az itteni válaszokat, egyre inkább nyilvánvalóvá válik számomra, hogy a föld legtökéletesebb női itt vannak?


Itt minden nő gyönyörű, okos, művelt, hűséges, gyerekszerető, családcentrikus, hűséges, szűzen megy férjhez. Önellátó, 4 éves kora óta dolgozik és 5 éves kora óta egyedül él, és jelenleg vezérigazgatóként keres 5M/hó-t. Számára csak a szerelem és a hűség fontos a férfiben, aki mellett akkor is kitartana, ha az a hajléktalan szállón élne, csak legyen szerelem.



2018. dec. 6. 10:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a nők a természetükből adódóan könnyebben hiszik el magukról hogy ők ennyire jók, másfelől ha megnézed a társadalmi viszonyokat ez még inkább ráerősít.

Egy hozzávetőleg ugyanazon a szinten lévő nő és férfi közül a nő ma sokkal többet ér a társkeresési piacon.



"Számára csak a szerelem és a hűség fontos a férfiben, aki mellett akkor is kitartana, ha az a hajléktalan szállón élne, csak legyen szerelem."



Mondjuk ilyeneket pont nem írnak, sőt inkább az általuk nem vonzónak gondolt férfiak folyamatos rugdalása a megszokott a részükről itt.

2018. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bocs, de jó pár éve itt vagyok- tudom, nem vágok fel rá :D,- és meglepődnél milyen sok kérdésnél segít az anonimitás ténye, ahol kiderül, hogy igenis, nem minden nő tökéletes, és le meri írni. Tudod mit. Nincs is tökéletes nő, és nem szoktam látni, hogy itt sokan azt állítanák magukról, persze kivétel meg mindig van. Az meg megint más, hogy ha valaki igazat ír magáról se hiszik már el :D
2018. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

18-as, nem, csak ez az, amiben mindig határozott választ adok, emiatt szoktam itt "veszekedni" másokkal. De azt is le szoktam írni, hogy szerintem én vagyok az oldalon az egyetlen, aki 200 e alatt keres, vagy prűd.


(Nem vagyok szerény, szerintem mindenkinek büszkének kellene lennie a jó dolgokra önmagában, bár az álszerénység meglepően sok embert megvezet.)

2018. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
igen, azaz itteni 10-20 nő az mind az, de az a 10 nő lehet, hogy az ország 10 különböző pontjában él...
2018. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, orvos látott már?
2018. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!